Ray Wilson

  Ray Wilson

  Wielu osobom Polanica Zdrój może kojarzyć się głównie z sanatorium. Okazuje się jednak, że jest to miejsce, w którym można także aktywnie spędzać czas - tamtejsze leśne ścieżki są idealne do uprawiania między innymi nordic walkingu. Jakie jeszcze atrakcje czekają tam na turystów? Sprawdził to podróżnik Łukasz Długowski.

  To idea, jaką głosi brytyjski muzyk, były członek zespołu Genesis, który od kilku lat mieszka w Poznaniu. Co spowodowało, że postanowił pomagać młodym talentom? Jak organizowany "Youth Festival" ma pomóc uzdolnionym dzieciakom? Ray Wilson i beatbokser Blady Kris, który również bierze udział w festiwalu, zasiedli dziś na kanapach w studiu Dzień Dobry TVN. Towarzyszł im manager Bartosz Chlebowski, manager Wilsona.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił niezwykły duet - gitarzysta i wokalista Ray Wilson oraz beatbokser Blady Kirs. Posłuchajcie piosenki "Inside" w ich wykonaniu. Będziecie oczarowani, tak jak my!

  Jesteśmy zawsze blisko widzów! O macierzyństwie dla kobiet, które to przeżyły i dla tych, które o tym marzą - „nasze Polki” prosto z Hollywood. O motywacji i pasji: nasz kolarski mistrz świata - Michał Kwiatkowski. A także: o tym, jak z trudnego dzieciństwa wyciągnąć pozytywne wnioski - Ray Wilson, były wokalista Genesis. Program poprowadzą: Anna Kalczyńska i Robert Kantereit. Bądźcie z nami o 8.00!

  Ray Wilson zastąpił Phila Collinsa w zespole Genesis. Adam Asanov- Pawła Kukiza w Piersiach. Justyna Majkowska - Magdę Femme w zespole Ich Troje. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli o tym, jak umiejętnie zastąpić lidera, by te zmiany wszystkim wyszły na dobre. Znacie jakieś nieoczekiwane zamiany miejsc w show biznesie?

  Jak pokazuje przykład Raya i Stevea z rodziną wychodzi się dobrze nie tylko na zdjęciu, ale także na scenie. W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli Ray Wilson i Steve Wilson, czyli bracia idealnie zestrojeni. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonali trzeci singiel z albumu Ray Wilson & Stiltskin „Unfulfillment”– "More then just memory".

  Na naszej scenie wystąpił Ray Wilson & Stiltskin w utworze "Tale From A Small Town" .To utwór zainspirowany podróżami po Polsce. Melodyjny śpiew byłego wokalisty zespołu Genesis przyprawił nas o melancholię. A Was?

  Były wokalista zespołu Genesis jest od lat zakochany w pięknej Polce. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Raya Wilsona i jego dziewczynę Małgorzatę Mielech. Czy Ray jest szczęśliwy w Poznaniu? Jak wygląda wspólne życie Raya i Gosi?