Rafał Masny

    Rafał Masny

    W ramach programu Transatlantic Future Leaders Forum kilkoro najlepszych, polskich studentów ma szansę na odbycie stażu w Kongresie Stanów Zjednoczonych i Parlamencie Zjednoczonego Królestwa. O tym skąd wziął się pomysł na organizowanie tego typu wyjazdów i czego można się podczas nich nauczyć opowiedzieli nam: Konrad Hachulski, organizator staży w USA, Transatlantic Future Leaders Forum, Grażyna Meller, uczestniczka stażu w USA i Rafał Masny z Abstrachuje - promotor staży w USA.

    Różnie bywa z gośćmi Dzień Dobry TVN - są tacy, którzy przychodzą przed naszym programem z dużym zapasem, ale są i tacy, którzy wpadają na ostatnią chwilę lub przychodzą po czasie. Dlatego postanowiliśmy się tym razem, na wszelki wypadek, zabezpieczyć i zrobiliśmy ławkę rezerwowych gości DDTVN. Zasiedli na niej: komik Michał Kempa, aktor Grzegorz Jarek, blogerzy: Michał Wilczewski i Rafał Masny, aktorki: Diana Karamon i Sandra Stencel oraz nasz dziennikarz Filip Chajzer. Czy musieliśmy sięgać po naszych zapasowych gości, którzy bardzo na to liczyli? ;)

    Do porażek w życiu potrafią przyznać tylko ludzie bez kompleksów. Nasi goście z pewnością ich nie mają, bo w studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli o swoich największych porażkach. Kto by pomyślał, że Natalia Siwec, Michel Moran i Rafał Masny, ludzie sukcesu, także zaliczyli kilka wpadek. Jakich? Nie uwierzycie.