Rafał Bryndal

  Rafał Bryndal i Dariusz Boratyn połączyli siły i stworzyli projekt o nazwie FACECI. W Dzień Dobry TVN opowiedzieli o tym, skąd wziął się pomysł na ich muzyczny performance, a także jaką grają muzykę. Na naszej scenie zaprezentowali najnowszy singiel "Nic się nie przytrafi".

  Po miesiącu sportowych zmagań i ogromnych emocji wreszcie nastał ten dzień kiedy dowiemy się, która z drużyn piłkarskich jest najlepsza na świecie! Na polu walki zostały już tylko Francja i Chorwacja. Komu kibicujecie? O komentarz do już rozegranych spotkań i przewidywania odnośnie dzisiejszego finału poprosiliśmy Rafała Rutkowskiego, Rafała Bryndala i Tomasza Zimocha: "Po mundialu pamiętajmy o tym, co dzieje się w Rosji. Pomagajmy i wspomagajmy tych, którzy walczą o prawa w tym kraju".

  Ponoć, po jego metamorfozie, znajomi już go nie rozpoznają. Dziennikarz Rafał Bryndal nie ma już swojego charakterystycznego, ogromnego, zaczerwienionego nosa. Pomógł mu w tym dermatolog Łukasz Preibisz. Na jaką chorobę cierpiał Rafał Bryndal? Czy przeszedł operację plastyczną? Czy nie żałuje jednak, że pozbawił się wielkiego nosa, który był jego znakiem rozpoznawczym? Czy czuje się szczęśliwszy? O tym Rafał Bryndal opowiedział w Dzień Dobry TVN. Towarzyszył mu dermatolog Łukasz Preibisz.

  Alejka, którą stoczył się Henryk Sawka. Chimera Rafała Bryndala."To piękny kraj, ale bardzo zohydzony przez architekturę" - powiedział rysownik. W naszym kraju każdy może sobie postawić dowolną reklam. Jakie były największe absurdy minionego roku? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Rafał Bryndal oraz Henryk Sawka. Są dwie rzeczy nieskończone. Jakie?

  Z kamerą Dzień Dobry TVN podpatrzyliśmy, jak powstawał teledysk do piosenki Filipa Mettlera. Udało nam się też namówić artystę do występu na naszej scenie. Jak Wam się podoba jego utwór "Wiary ślad"?

  Katarzyna Olubińska zapytała gwiazdy, które przybyły do Teatru Tomasza Karolaka o świąteczną gościnność. Czy Piotr Gąsowski i Krzysztof Globisz są przygotowani na na dodatkowego gościa podczas wigilijnej wieczerzy? Jakie święta najbardziej wzruszyły Rafała Bryndala?

  O dziwo mężczyźni zakochują się szybciej niż kobiety, ale czy równie szybko wyznają tę miłość? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: psycholog Małgorzatę Ohme, aktora Jakuba Przebindowskiego, dziennikarza Jakuba Poradę oraz dziennikarza Rafała Bryndala. Czy Marcin Prokop za namową Jolanty Pieńkowskiej wyznał miłość na antenie? Jak szybko zakochują się nasi goście i czy szczerze to wyznali? Dlaczego Jakub Porada twierdzi, że mężczyźni nie powinni okazywać uczyć?

  Zaczyna się Euro 2012 - piłkarskie święto i czas, w którym wszyscy kibice narażeni są na spore stresy związane z sukcesami i porażkami swoich drużyny. Z Andrzejem Nejmanem, Marią Rotkiel, Marcinem Mellerem i Radosławem Majdanem zastanawialiśmy się w Dzień Dobry TVN, jak postępować z kibicem w czasie mistrzostw.

  Komplementy mogą wprowadzić w dobry nastrój do końca dnia lub zepsuć humor. Jak je dawać i jak przyjmować? Z badań wynika, że tylko połowa kobiet lubi komplementy. Dlaczego kobiety źle reagują na porównania do matki i zwrot "dobrze wyglądasz"? O to zapytaliśmy aktorkę Magdę Wójcik, dziennikarzy: Rafała Bryndala i Mikołaja Komara oraz psycholog Martę Żysko-Pałubę. Jaki jest najgorszy komplement dla Francuzki? Czy lubimy być doceniane za wybór stroju? Jaki komplement ucieszył Rafała Bryndala, a jaki Jolantę Pieńkowską?

  Spójrz na swoją teściową, a dowiesz się jaka będzie w przyszłości Twoja żona! Czy rzeczywiście z wiekiem upodobniamy się do swoich rodziców, przejmując ich cechy i zachowanie? Czy i za co lubimy nasze teściowe? Dlaczego warto zaprzyjaźnić się z teściową? O teściowych rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z psychologiem Piotrem Mosakiem, dziennikarzem Rafałem, Bryndalem, aktorem Dariuszem Kordkiem i byłym hokeistą Mariuszem Czerkawskim.

  Singiel Atrakcyjnego Kazimierza "Morze Śródziemne" jest drugim singlem promującym płytę Yugopolis 2, której premiera odbędzie się 10 października.