publikacja

    publikacja

    Tym razem wystąpił w roli gościa i autora, a nie prowadzącego program Dzień Dobry TVN. Na naszej kanapie zasiadł Marcin Prokop, by odpowiedzieć na wszystkie trudne pytania Anny Kalczyńskiej i Andrzeja Sołtysika i opowiedzieć o swojej nowej książce. Czy podoba mu się "Pożar w Burdelu"? Co podoba mu się w kobietach? - Nigdy nie piszę o rzeczach, na których się nie znam. (...) Poza tym, my ludzie prowadzący pasmo śniadaniowe siłą rzeczy musimy się znać na wszystkim... tu kotlet, tu paznokcie, tu wojna - mówił w Dzień Dobry TVN Marcin Prokop.

    Często zdarza nam się zamieszczać zdjęcia na portalach społecznościowych pod wpływem emocji. Co, kiedy nie jesteśmy na nich sami? Czy istnieją jakieś zasady publikowania prywatnych zdjęć w sieci? Czego lepiej w sieci nie robić? O to zapytaliśmy w studiu Dzień Dobry TVN psychologa biznesu Andrzeja Tucholskiego i trenerkę etykiety biznesu dr Irenę Kamińską-Radomską, którzy powiedzieli, jak wygląda internetowa etykieta. Czy przed wrzuceniem wspólnych zdjęć do sieci pytasz znajomych o zgodę?

    Najnowsza książka Moniki Jaruzelskiej nosi tytuł "Zmiana". Dziennikarkę zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać o szczegóły nowej publikacji. Nie obyło się również bez pytań o ojca Moniki - generała Wojciecha Jaruzelskiego. Kiedy zaczęła budować własną tożsamość? Co mówi synowi, kiedy niektóre media porównują generała do tyranów?