Pszczółka Maja

    Pszczółka Maja

    Gdy myślimy o pszczółce Mai, od razu słyszymy jej niezwykły głos, który wychował kilka pokoleń dzieci. Jego właścicielką jest Ewa Złotowska. Losy aktorki dalekie były jednak od bajki – najpierw wypadek samochodowy, w wyniku którego straciła zdrowie i bezpieczeństwo, potem alkoholizm męża, a teraz choroba neurologiczna. Ewa Złotowska opowiedziała w Dzień Dobry TVN, jak dzisiaj wygląda jej życie.

    Od samego rana, w naszym studiu, telewizyjny nektar zbierała, znana i lubiana, Pszczółka Maja! Pojawił się także Gucio, czyli Mateusz Banasiuk, który wcielił się w jego rolę w filmie „Pszczółka Maja – miodowe igrzyska”. Jak wyglądała jego praca? Jakie były jego ulubione bajki z dzieciństwa?

    Gościem Dzień Dobry TVN był Zbigniew Wodecki, który ma dziś 65. urodziny! Z okazji urodzin przygotowaliśmy dla Pana Zbigniewa wyjątkową niespodziankę. Zobaczcie, kto pojawił się w naszym studiu i jak zareagował na naszą niespodziankę Zbigniew Wodecki!

    Finał Małych Gigantów już dzisiaj wieczorem na antenie TVN. W Dzień Dobry TVN gościliśmy: kompozytora Piotra Rubika, część jego kliki: Olivię Wieczorek, Ninę Nowakowską i Adama Dróżdża oraz Wiktorię Gąbkę z drużyny Czadersów. Jakie zadanie będzie musiał wykonać kompozytor podczas finału? Jakie ma plany po zakończeniu programu? Czy wiążą się one z uczestnikami Małych Gigantów?