przyszla mama

  Odkąd Klaudia Halejcio poinformowała, że spodziewa się dziecka, na bieżąco relacjonuje przebieg ciąży. Jest bardzo szczęśliwa i tą radością pragnie dzielić się z innymi. Tym razem opublikowała w mediach społecznościowych fotografie z uroczej sesji, pokazując sporych rozmiarów brzuszek, a fani zgadują jakiej płci będzie maleństwo.

  Klaudia Halejcio jest w piątym miesiącu ciąży. Radosną nowiną 30-latka podzieliła się z fanami w walentynki. Zrobiła to za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dlaczego akurat wtedy? Jak przygotowuje się do nowej roli? Czy wie, jakiej płci jest dziecko? Na te pytania odpowiedziała Basi Pasek.

  Przyszła mama przygotowuje się do nowej roli całe 9 miesięcy. A co z tatą? Czego najbardziej obawiają się przyszli ojcowie? Jak oni przygotowują się do przyjścia na świat ich dziecka? Czy wspólny poród to dobry pomysł? Zobaczcie jak do nowych zadań przygotowują się Wiktora Ozga i Robin, którzy zostaną rodzicami już za miesiąc.

  Natalia Siwiec za chwilę zostanie mamą ale ciągle nie zwalnia tempa. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska złapała ją na planie sesji zdjęciowej. Jak czuje się w ciąży? Zdążyła się już przygotować na zostanie mamą? I jak nowa rola w życiu wpływa na jej pracę?

  W naszym cyklu dotyczącym ciąży Wiktoria Ozga-Szustkowska, która jest już w 7 miesiącu ciąży, pokazuje jak przyszłe mamy powinny zadbać o siebie, a co za tym idzie - swoje nienarodzone dziecko. Co powinna jeść kobieta w ciąży? Czy ulegać żywieniowym zachciankom? A co ze skórą, która rozciąga się w czasie ciąży? Można o nią zadbać w domu, czy należy udać się do SPA? W obu kwestiach Wiktoria zasięgnęła rad specjalistek.

  Kobiety w zaawansowanej ciąży narzekają, że nie mają się w co ubrać. Jak sobie radzi w tym temacie przyszła mama Wiktoria Ozga-Szustowska? Jakie rady usłyszała od stylistki?

  W Polsce coraz bardziej popularne są imprezy organizowane dla przyszłych mam. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy organizatorkę przyjęć Ewę Wardęgę-Sawicką, aby zapytać, jak przygotować baby shower i jakie prezenty kupić dla przyszłej mamy.

  W ciąży można, a nawet powinno się ćwiczyć. O tym, co dzięki tym ćwiczeniom może zyskać przyszła matka i jakie ćwiczenia powinna wykonywać - opowiedziała w Dzień Dobry TVN trenerka fitness Katarzyna Kępka, która spodziewa się dziecka. Jakie ćwiczenia są najlepsze i bezpieczne dla dziecka i przyszłej matki? Na co ciężarna może sobie pozwolić, a czego musi unikać? Ćwiczyłyście w ciąży?​