przydatne gadżety

  przydatne gadżety

  Przykładanie do ciała ciepłych termoforów rozszerza naczynia krwionośne i limfatyczne, co pozytywnie wpływa na leczenie stanów zapalnych oraz zmniejsza ból. Mięśnie stają się mniej napięte, co daje przyjemne odczucie ukojenia i rozluźnienia. Zdarza się jednak, że termofory pękają. Jak się wtedy zachować i co zrobić, by tego uniknąć opowiedziały w Dzień Dobry TVN blogerka Katarzyna Harmony oraz fizjoterapeutka Dorota Chałubińska.

  Wasze biurka spróbuje dziś uporządkować Anna Nowak-Ibisz. Czy, jak mówi Marcin Prokop, porządek na biurku oznacza porządek w głowie? Co na to nasza Pani Gadżet? Jakie gadżety przyniosła tym razem do studia Dzień Dobry TVN? Zobaczcie!

  Dziennikarz Dzień Dobry TVN odwiedził Panią Gadżet aby porozmawiać o tym jak bezpiecznie przewozić kwiaty i znicze. Jakim autem dotarł na jej podjazd? Przydałyby się Wam któreś z tych gadżetów w samochodzie?

  Anna Nowak-Ibisz podpowiada, jakie gadżety są potrzebne podczas wakacji. Zobaczcie, czym osłonić się od wiatru na plaży i jak sprawdzić, że za długo przebywamy na słońcu?

  Za chwilę wakacje - czas wyjazdów. Jak wiemy, w czasie podróży samochodem nasze maluchy często się nudzą. Co zabrać do samochodu, by zająć dziecko? Gry planszowe czy tablet? W studiu Dzień Dobry TVN o gadżetach ułatwiających podróż zarówno dzieciom, jak rodzicom opowiedziała Anna Nowak-Ibisz.

  Ferie już niebawem, dlatego nasza specjalistka od gadżetów Anna Nowak-Ibisz zaprezentowała w Dzień Dobry TVN kilka przedmiotów, bez których te ferie nie będą udane. Zobaczcie, jak zrobić stylowego bałwana i dlaczego warto mieć ze sobą nakładkę na sanki dla dziecka i procę do kulek śnieżnych?