prostytutka

    prostytutka

    Mariusz Pudzianowski w sutannie i na dodatek uwodzony przez Annę Muchę! O czym mowa? O filmie "Sąsiady" Grzegorza Królikiewicza, w którym - obok Muchy i Pudzianowskiego - zobaczymy m.in.: Jacka Poniedziałka, Ewę Błaszczyk, Katarzynę Herman i Krystynę Tkacz. Jak Mariusz Pudzianowski przygotowywał się do scen bliskości z Anną Muchą? Czy wikary oprze się wdziękom upadłej kobiety? Czy podobała mu się rola księdza?

    Anna Mucha zagrała prostytutkę w filmie "Sąsiady" Grzegorza Królikiewicza. To nie jest jej pierwsza rola kobiety lekkich obyczajów, bo zagrała ją już w filmie "Chłopaki nie płaczą", jednak tym razem... Mucha gra prostytutkę, która jest w ciąży! Jak przygotowywała się do roli prostytutki? Czy nie wahała się przyjąć tej roli? Jak wspomina pracę na planie z Mariuszem Pudzianowskim?

    ... chce się wygadać, odstresować, sprawdzić lub po prostu dostać to, czego w domu nie otrzymuje. Jak wielu Polaków korzysta z usług prostytutek? Ilu z nich, jeżeli są wierzący, spowiada się z tego? Czym się różni seks z prostytutką od seksu ze stałą partnerką? Te i inne pytania zadawał klientom prostytutek seksuolog prof. Zbigniew Izdebski, którego książka "Seksualność Polaków na początku XXI wieku" wkrótce trafi do księgarń. O komentarz w Dzień Dobry TVN poprosiliśmy prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza. Dlaczego Polacy korzystają z usług prostytutek? Kim są mężczyźni, którzy płacą za seks?