profesjonalny makijaż

    profesjonalny makijaż

    W kolejnym odcinku cyklu "Być kobietą" nasi redakcyjni koledzy - Piotr, Marcin i Bartek - uczą się, pod czujnym okiem Uli Chincz, jak zrobić makijaż. Czy wiedzą, co najpierw kobieta nakłada na twarz? Korektor czy podkład? Który z nich poradził sobie najlepiej z tym wyzwaniem? Zobaczycie już jutro w Dzień Dobry TVN! Bądźcie za nami od 8:00 :)

    Po co kobiety się malują? Dlaczego jest to dla nich takie ważne? Czy czują się wówczas piękniejsze i bardziej pewne siebie? Czy robią to dla mężczyzn? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy: Kingę Kortę, modelkę i projektantkę biżuterii oraz Agatę Passent, felietonistkę i dziennikarkę.

    Czy osobie niewidomej zależy na tym, jak wygląda? Na pytanie Anny Maruszeczko odpowiedziała Dorota Ziental, która nie widzi od 8 lat. Dlaczego Pani Dorota tak bardzo przykładę wagę do swojego wizerunku? Jak dba o urodę? Ile zajmuje jej to czasu? Jak robi zakupy i kto jej w tym pomaga? W studiu Dzień Dobry TVN Pani Dorocie towarzyszył jej partner Sebastian Grzywacz. Skąd wiedział, że jego wybranka jest atrakcyjną kobietą?

    Jakie kosmetyki są nam niezbędne do prawidłowego konturowania twarzy w domu? Które partie należy przyciemnić brązerem, a które rozjaśnić dla uzyskania efektu 3 D, oraz ile trwa wykonanie profesjonalnego makijażu modelującego twarz? Na pytania Anny Kalczyńskiej, w studiu Dzień Dobry TVN, odpowiedziała makijażystka Magdalena Pieczonka.