prezenter pogody

  prezenter pogody

  Prezenterowi pogody Dzień Dobry TVN Bartkowi Jędrzejakowi odebrało głos. Są dwie teorie: albo jest to wynik emocji powyborczych, albo konik ponownie przegryzł kabel. Całe szczęście Dorota Wellman i Marcin Prokop, mając już pewne doświadczenia w odczytywaniu prognozy pogody, godnie go zastąpili :) Skąd Marcin czerpał inspiracje przedstawiając prognozę pogody dla Szczecina? Gdzie oboje chcialiby kiedyś trafić?

  W Jurgowie powstaje film "Trzy upadki świętego", którego reżyserem jest Jacek Januszyk, a jedną z głównych ról gra Wiesław Komasa. O czym będzie film? Czy zagrają w nim prawdziwi górale? Co będzie niezwykłego w tym filmie? W Jurgowie był prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak, któremu udało się sterować pogodą! Jak to zrobił?

  Nasz prezenter jest dziś w malowniczej miejscowości Jaworki. Tam, w scenerii stadniny koni, Bartek Jędrzejak zaczął opowiadać o dzisiejszej pogodzie. Zaczął, ale nie dokończył. Pracę utrudnił mu jeden z mieszkańców stadniny. Konik przegryzł kabel dźwiękowy. Z pomocą przyszła mu Dorota Wellman. Prowadząca Dzień Dobry TVN kobietą pracująca jest ;) Jak poradziła sobie w roli pogodynki?

  Kaśka i Franek to zakochana para bocianów. Są ze sobą od lat. On - chcąc przygotować gniazdo dla swojej ukochanej - przyleciał do Polski trochę wcześniej. Niestety zaskoczyła go zima. Trudne dni pomogli mu przetrwać dobrzy ludzie. Kto? Kiedy Kaśka przyleciała do swojego męża? Prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak pokazał nam, jak wygląda od środka miłosne gniazdko pary bocianów.

  Prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak zabrał nas do Wilanowa w Warszawie. Dlaczego w Wielką Sobotę znalazł się właśnie tam? O jakich tradycjach wielkanocnych opowiedział?

  To już ostatni moment, kiedy można zobaczyć krokusy i przebiśniegi. Ile jeszcze mamy na to czasu? Gdzie kwiatki wyglądają wyjątkowo pięknie? Sprawdził to prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak.

  Tropiąc wiosnę, prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak, odwiedził ogród Barbary Rosek. Tam znalazł dwie altany: dzienną i nocną. Kiedy właścicielka korzysta z tej drugiej? Jak konserwuje się drewnianą altanę? Czy wiosna jest już blisko?

  Jak zadbać o ogród w marcu? Co zrobić z obumarłą trawą? Jak przycinać drzewa? Jak przygotować oczko wodne? Sprawdził to prezenter pogody Bartek Jędrzejak, który wizytował jeden z krakowskich ogrodów.

  Prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak kolejny raz postanowił udowodnić, że w polskich górach nie jest nudno. Tym razem zabrał nas do miejscowości Rzyki, na górę Czarny Groń. Tylko tam, nie przerywając jazdy na nartach, można zahaczyć o knajpę na stoku i popisowo wyskoczyć przez balkon... Adrenalina od rana :)

  Zima za oknami, a prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak wyleguje się na plaży. I to nie w Santa Monica czy na Wyspach Kanaryjskich, ale u nas - na słonecznej wyspie w Katowicach! Jakie atrakcje go czekały?

  8-letnia żyrafa Ulembo z chorzowskiego zoo jest za chuda, dlatego musi robić ćwiczenia na masę i więcej jeść. Aby osiągnąć prawidłową wagę, powinna przytyć jeszcze 150 kg. Niestety nie wszystkie zwierzęta z zoo mają pozwolenie na dodatkowe porcje jedzenia, ba... wiele z nich jest na diecie. Dlaczego? O tym prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak. Nasz pogodynek przekonał się, że ze skunksem i żyrafą można się zaprzyjaźnić :)

  Prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak był na Stadionie Narodowym w Warszawie. Spotkał się tam z 11-letnią Olivią Rybicką-Oliver, która spróbuje pobić rekord świata na najszybszy piruet na łyżwach. Na czym polega bicie tego rekordu? Do kogo należy obecny rekord świata? Czy łyżwiarka jest zdenerwowana? Bartek porozmawiał również z Mariuszem Czerkawskim. Co hokeista robił na Stadionie Narodowym?

  Ten niebieskooki przystojniak z Zielonej Góry to " NASZ pogodynek!" - Bartek Jędrzejak! "Chciałem zostać Tonym Halikiem" - mówi ze śmiechem o dawnych dziecięcych marzeniach. Dziś często podróżuje po Polsce, by swoimi prognozami budzić widzów ‪Dzień Dobry TVN. Chcesz zagłosować na Bartka Jędrzejaka? Wyślij SMS o treści TK.G2 na numer 7265. Koszt SMS-a: 2,46 zł (z VAT)

  Po Dorocie Gardias, przyszedł czas na Bartka Jędrzejaka. Prezenter pogody Dzień Dobry TVN także chciał się nauczyć tańca na lodzie. Pomagała mu w tym mistrzyni łyżwiarska byłej Czechosłowacji Renata Aleksander. Czy Bartkowi udało się zatańczyć na lodzie? Kogo trenowała Renata? Czym różnią się łyżwy do jazdy figurowej od łyżew hokejowych?

  Prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak odwiedził Szkołę Podstawową Nr 152 w Łodzi. Tam spotkał się z dziećmi z klas 4a i 4b, aby nauczyć ich swojego fachu. Jak mu poszło?

  Za sprawą prezentera pogody Dzień Dobry TVN Bartka Jędrzejaka mogliśmy odwiedzić Centrum Nauki Kopernik w Warszawie i podziwiać mikroświat. Jakie owady znajdują się w każdej kałuży? Czy telefon może zastąpić mikroskop? Jak wygląda rozwielitka?

  Wśród osób nominowanych do Telekamer 2015 znaleźli się nasi redakcyjni koledzy - w kategorii "Prezenter pogody" - Agnieszka Cegielska i Bartłomiej Jędrzejak oraz - w kategorii "Osobowość telewizyjna" - dziennikarze: Marcin Prokop i Szymon Hołownia. Gratulujemy i trzymamy kciuki! :-) Głosowanie trwa tylko do 22 stycznia!

  Już prawie połowa listopada, a temperatura w ciągu dnia nie chce spaść poniżej zera. Dlatego większość z nas nie zastawia się, czy zima będzie sroga, ale czy w ogóle zawita do Polski. Zmieniać opony na zimowe, czy nie? Kupować narty, czy sobie odpuścić w tym roku? W Dzień Dobry TVN gościliśmy prezentera pogody Tomasza Zubilewicza.

  Ponoć wystarczy chwila w tym miejscu, by usłyszeć bicie swojego serca lub płynącą w żyłach krew. Przynajmniej tak twierdzi prezenter pogody Bartek Jędrzejak, który odwiedził najcichsze miejsce w Polsce. Jak myślicie, gdzie ono się znajduje?

  Prezenter pogody Bartek Jędrzejak przyjechał do Białegostoku, aby spotkać się z Rafałem Średzińskim - prezesem stowarzyszenia "My Dla Innych". Pan Rafał jest znanym w Białymstoku działaczem społecznym i wraz ze stowarzyszeniem zamierza wziąć udział w ogólnopolskiej akcji Banku Zachodniego WBK "Tu mieszkam, tu zmieniam". Jak mobilizuje ludzi do działania? Co stowarzyszenie zamierza zrobić w ramach akcji "Tu mieszkam, tu zmieniam"?

  Sandomierz - tam prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak spotkał Magdę Gessler. Czy ma czas, aby w natłoku obowiązków zawodowych nacieszyć się własnym domem i ogrodem? Dlaczego restauratorka jest ostra dla uczestników programu "Kuchenne rewolucje"? Bartek poprosił również Magdę Gessler o przepis na szarlotkę Francuzki.

  Bazar Różyckiego to kultowe miejsce w Warszawie, które za czasów PRL tętniło życiem. Można tu było kupić wszystko: od flaków po ubrania. Jak jest teraz? Czy bazar nadal tętni życiem? Sprawdził to prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak.