praktyczne gadżety

  Folia ratunkowa znana jest także jako izolacyjna, termiczna, folia NRC lub koc przeciwwstrząsowy. Najczęściej stosowana jest w celu ochrony przed przegrzaniem lub wyziębieniem organizmu. Folia termiczna powinna znaleźć się w każdej apteczce samochodowej, ponieważ doskonale sprawdza się w sytuacjach kryzysowych.

  Przykładanie do ciała ciepłych termoforów rozszerza naczynia krwionośne i limfatyczne, co pozytywnie wpływa na leczenie stanów zapalnych oraz zmniejsza ból. Mięśnie stają się mniej napięte, co daje przyjemne odczucie ukojenia i rozluźnienia. Zdarza się jednak, że termofory pękają. Jak się wtedy zachować i co zrobić, by tego uniknąć opowiedziały w Dzień Dobry TVN blogerka Katarzyna Harmony oraz fizjoterapeutka Dorota Chałubińska.

  Fińskie niemowlęta sypiają w kartonowych pudełkach. To tanie i praktyczne rozwiązanie - pudło można łatwo złożyć i spakować do samochodowego bagażnika. Czy ten pomysł przyjmie się w Polsce? O dzieciach z pudła w Dzień Dobry TVN opowiedziała mama Janka - Katarzyna Maszczyńska.

  Nowoczesne wagi nie tylko mówią ile ważymy. Podają również: procent wody w organizmie, zapotrzebowanie na kalorie, ilość tkanki tłuszczowej i kostnej, tętno, a nawet pogodę. Która waga wysyła maile, a która pozwoli Ci się połączyć z profilem na Facebooku? Anna Ibisz-Nowak wytłumaczyła w Dzień Dobry TVN, jak korzystać z tych nowoczesnych cudów techniki. A kiedy wagą będziemy mogli polecieć w kosmos? :-)

  Te gadżety przydadzą się Wam w kuchni. Mogą być też doskonałym prezentem na Mikołajki. Zobaczcie młynek, o którym od dawna marzy Anna Nowak-Ibisz, praktyczą formę do pierogów, dziadka do orzechów, którym możesz też odkręcic butelkę, elektryczny młynek do pieprzu oraz gadżet kuchenny, który spodoba się Twojemu dziecku.

  Kubki termiczne, termosy, butle i pojemniki na napoje - które wybrać spośród bogatej oferty? Prowadzący Dzień Dobry TVN o pomoc i pordę poprosili specjalistkę od gadżetów - Annę Nowak-Ibisz. Jak myślicie, który z prowadzących Dzień Dobry TVN - zdaniem Anny - nie powinien przebywać w kuchni?

  Co podarować mamie z okazji jej święta? Kwiaty, laurkę, czy mały praktyczny upominek? W Dzień Dobry TVN Anna Nowak-Ibisz pokazała gadżety, które idealnie nadawałyby się na prezent z okazji Dnia Matki. A może Wy macie jakieś pomysły? :)

  Anna Nowak-Ibisz przyniosła do Dzień Dobry TVN praktyczne gadżety kuchenne. Gdzie je zdobyła? Do czego służą? Które z nich rozbudziły wyobraźnię Marcina Prokopa? Kto wygrał bitwę na czosnek? Czy rozebrany Czarek Pazura mógłby zrobić wrażenie na Pani Gadżet? Zobaczcie.