polskie zespoły

  polskie zespoły

  Luly to polski zespół, którego twórczość oscyluje wokół gatunków pop i dance. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowali najnowszy singiel "Malina". Obecnie grupa pracuje nad swoim pierwszym albumem.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Fismoll feat. Oly. Owocem ich współpracy jest utwór „The Heling”. Singiel znajdzie się na składance „Slow Burning”, która ma być pierwszą kompilacją z serii „Tunnel Vision”.

  Zespół "Alergen" stawia na autorską twórczość, oscylując między gatunkami pop, rock i punk rock. Na scenie Dzień Dobry TVN zagrali utwór "Gorąca krew", pochodzący z ich debiutanckiej płyty.

  Zespół LemON w ciągu zaledwie trzech lat działalności stworzył kilka wielkich przebojów. Dziś na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowali swój najnowszy singiel "Scarlett". Podoba się Wam?

  Zespół Big Cyc zaangażował się w wolnościowy koncert "Wolna Ukraina i Rosja bez Putina". Gdzie się odbędzie? Kto wystąpi na scenie? Co jeszcze Big Cyc przygotował dla swoich fanów?

  Future Folk to zespół wykonujący elektroniczną muzykę taneczną z wpływami folku góralskiego. Na scenie Dzień Dobry Wakacje wykonali piosenkę „Malinowa dziewczyno”. Tylko u nas zaprezentowali po raz pierwszy teledysk do tego utworu.

  Ryba And The Witches to zespół, który gra alternatywny pop. Ich muzyka łączy moc rocka z taneczną lekkością. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowali utwór "Looking At The Past".

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Avocado, który słynie z tego, że śpiewa a capella. Zaprezentowali przebój Pharrella Williamsa "Happy". Jak Wam się podoba ta wersja?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Sumptuastic, znany z przebojów: "Za jeden uśmiech twój" i "Bo mam ciebie", który powrócił z nowym singlem "Pustkowia”. Grupa nagrała go z nową wokalistką – Magdaleną Zgudą. Singiel jest zapowiedzią kolejnej płyty.

  Dziewczyny z zespołu Laura Palmer Cover Story śpiewają stare i nowe przeboje. W swoim repertuarze mają także utwory autorskie. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonały wielki przebój grupy New Kids on the Block: Step by step. Jak Wam się podoba ich wersja?

  Zapraszamy do świata The White Kites - zespołu, w którego muzyce słychać brytyjski rock z przełomu lat 60. i 70. XX w. W ich autorskich piosenkach można odnaleźć również wpływy folku, musicalu, czy muzyki dawnej. Na scenie Dzień Dobry TVN zagrali utwór "Love Doctor". Podoba Wam się?

  Wczoraj była premiera debiutanckiego albumu Bardotka Trio zatytułowanego: "Raz, dwa, o tak!". Na scenie Dzień Dobry TVN zespół zaprezentował utwór: "Brodacze", pochodzący z tej właśnie płyty.

  Tabu to śląski zespół, który gra głównie reggae z mocno słyszalną sekcją dętą. Na scenie Dzień Dobry TVN wykonał utwór "Nie chcę umierać".

  Dnia 30 marca 2014 r. zespół Tervilia wydał pierwszą swoją płytę EP, na której znalazło się 8 autorskich kompozycji. Jedną z nich jest utwór "Inflow", który Sebastian Tarczyluk i Jarosław Nyckowski wykonali na scenie Dzień Dobry TVN. Podoba się Wam?

  Już jutro premiera najnowszej płyty Szymona Wydry & Carpe Diem pt. „V Element”. Z tej okazji na scenie Dzień Dobry TVN Szymon wraz z zespołem wykonał utwór „Nie ma nas”, który zapowiada długo oczekiwany album.

  Dnia 25 marca tego roku na rynku muzycznym pojawił się siódmy album zespołu Łzy zatytułowany Zbieg okoliczności. Na nowej płycie grupa znów brzmi jak za starych, dobrych czasów. Album promowała piosenka Ogród naszych dni, którą zespół zaprezentował na scenie Dzień Dobry TVN. Jak Wam się podoba?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił rockowy zespół Red Lips z ich najnowszym singlem "Hej Joe". Jak Wam się podoba ten utwór?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystapił zespół Video z utworem "Dobrze, że jesteś". Singiel ten promuje trzeci album zespołu "Ej!", którego premiera odbędzie się w drugiej połowie 2014 roku. Zapraszamy także do obejrzenia prac nad teledyskiem do utworu "Dobrze, że jesteś", który został w całości zaprezentowany w PJM (polskim języku migowym).

  Słyszeliście kiedyś zespół grający awkward rock? Macie teraz okazję! Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiło trio Eric Shoves Them in His Pockets z utworem "Dive Into". To drugi singiel zespołu z płyty "Walk It Off", którą wydali w 2013 r. Obecnie panowie szykują się do mini trasy. Podoba się Wam ich muzyka?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół South Blunt System z utworem "Na koniec świata". Polecamy uwadze ten zespół i jego najnowszą płytę "Potęga w czynie", która dzisiaj ma swoją premierę.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Pawkin ze swoim trzecim singlem "Pomóż mi". Utwór pochodzi z płyty "Taka jak ty", wydanej w marcu 2014 r. Posłuchajcie.