Podaruj misia temu kogo kochasz

  Już po raz 15. wystartowała wyjątkowa akcja charytatywna Fundacji TVN "nie jesteś sam" - "Podaruj Misia". W Mikołajki nasza kawiarenka zamieniła się w magiczne, misiowe miejsce. Półki wyłożone były przytulankami, a Dorota Wellman rozmawiała z twórcami Misiów oraz gwiazdami, które co roku ochoczo angażują się w akcję. Było ciepło i nastrojowo!

  Damian Michałowski konduktorem? Tak. Sprawdzał bilety na pokładzie bajecznego pociągu akcji "Podaruj Misia". W podróż zabrały się m.in. Paulina Krupińska-Karpiel, Anita Werner i Dorota Wellman, które opowiedziały, dlaczego akcja Fundacji TVN "nie jesteś sam" jest taka fajna.

  Już JUTRO zaczynamy MISIOWE SZALEŃSTWO! W naszej kawiarence od samego rana będziecie mogli kupić misia i podarować go temu, kogo kochacie. W rolę czarujących ekspedientów wcielą się: Agustin Egurrola, Monika Olejnik, Olivier Janiak, Anna Kalczyńska i Dorota Wellman. Bądźcie z nami od rana i wesprzyjcie podopiecznych Fundacji TVN 'nie jesteś sam'!

  Byliśmy z kamerą na planie akcji Akcja Fundacji TVN "Podaruj misia". Co jest w tym roku celem kampanii? Które gwiazdy zaangażowały się w akcję i zachęcają do zakupienia misia? I które misie podarują swoim najbliższym? A Wam, ktory mis podoba się najbardziej?

  W niedzielę w Dzień Dobry TVN: w naszej kawiarence rozpoczynamy tegoroczną akcję "Podaruj misia temu kogo kochasz" razem z Edytą Olszówką, Oliwierem Janiakiem i Agustinem Egurrolą! Następnie Kasia Tusk - będziecie mieć wyjątkową okazję, by porozmawiać z jedną z najpopularniejszych ekspertek mody w Polsce. A na koniec: lekarka, dzięki której poszkodowany w wypadku mężczyzna może cieszyć się obiema rękami. Bądźcie z nami w niedzielę od 8:30 - zapraszają Was Magda Mołek i Marcin Meller.

  W niedzielny poranek, 6 grudnia, naszą kawiarenkę opanują misie... i gwiazdy, które wsparły akcję Fundacji TVN 'nie jestes sam'. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą pomóc podopiecznym fundacji i marzą o takim uroczym misiu, na róg ul. Marszakowskiej i Hożej w Warszawie! W tym roku W tym roku świętujemy jubileuszową, 10. edycję akcji Fundacji TVN "Podaruj misia temu kogo kochasz". Podarujecie misia? :-) Który miś skradł Twoje serce?

  Od 8.30 zapraszamy na Plac Zamkowy w Warszawie czekają tam na Was Misie fundacji TVN "nie jesteś sam" oraz jeden specjalny, duży "pogodny miś"! Zgadniecie kto to? :) Przysyłajcie nam zdjęcia swoich ukochanych misiów na adres foto@tvn.pl Pokażemy je w programie :)