pod powierzchnią

  pod powierzchnią

  Za nami finałowy odcinek „Pod powierzchnią”, który wieńczy skomplikowaną historię czwórki bohaterów. Poznaliśmy odpowiedzi na wiele nurtujących nas pytań. Niestety niektóre z nich nadal pozostają bez odpowiedzi. Czy jest zatem szansa na drugą transzę serialu? W studiu Dzień Dobry TVN zapytaliśmy o to odtwórców głównych ról serialu.

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Weronikę Warchoł, Damiana Mirgę, Maję Wolską oraz Piotra Packa, aktorów serialu "Po powierzchnią". Czy grane przez nich postacie są im bliskie? Jak odnajdują się na planie z tak doświadczonymi aktorami jak Magda Boczarska, Bartłomiej Topa czy Łukasz Simlat?

  Już dziś wieczorem, o 21.30 w TVN, 5. odcinek trzymającego w napięciu serialu "Pod powierzchnią". W Dzień Dobry TVN o skomplikowanych relacjach łączących ich serialowe postacie opowiedzieli nam: Magdalena Boczarska, Maria Kowalska i Bartłomiej Topa: "Przedstawiam Was - moja żona, moja kochanka"

  W serialu "Pod powierzchnią" pojawi się dwóch nowych, intrygujących bohaterów: Iga i Radosław. Jaką rolę odegrają w intrydze? Aktorów, którzy wcielili się w te postacie: Michalinę Łabacz i Mateusza Banasiuka gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Czy kariery naszych gości rozwijają się tak, jak to sobie wcześniej wyobrażali?

  Dziś o 21.30 w TVN kolejny odcinek serialu "Pod powierzchnią". O skomplikowanych relacjach łączących grane przez nie postacie, opowiedziały nam w Dzień Dobry TVN: Monika Kwiatkowska i Weronika Warchoł. Zobaczcie co wydarzy się już dziś wieczorem!

  Dziś wieczorem drugi odcinek serialu "Pod powierzchnią". W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Magdalenę Boczarską, odtwórczynię głównej kobiecej postaci Marty Gajewskiej oraz Marię Kowalską, która rolą Oli Kostrzewy debiutuje. Z jakim odzewem spotkały się aktorki po pierwszym odcinku serialu? Jak Marysia godzi pracę na planie ze studiami? Jak przyjęli ją doświadczeni aktorzy? Czy jej pomagali?

  "Pod powierzchnią" w reżyserii Borysa Lankosza to wartka akcja, ciekawa historia i psychologiczne postaci. Za zdjęcia do serialu odpowiada Bogumił Godfrejów, operator, nominowany w 2001 roku do Oscara za krótkometrażowy film "Męska sprawa". Jak Godfrejów buduje relacje między bohaterami za pomocą obrazu i światła? Czy ustawia kadr świadomie?

  Byliśmy z kamerą na uroczystej premierze nowego serialu TVN "Pod powierzchnią". Pierwszy odcinek zobaczymy już w najbliższą niedzielę, tj. 21 października o godzinie 21.30. W rolach głównych: Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa oraz Łukasz Simlat. Co ich urzekło w scenariuszu serialu? Jak aktorzy odreagowywali na planie między trudnymi scenami? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Już 21 października na antenę telewizji TVN wejdzie nowy serial "Pod powierzchnią". O czym opowiada jego fabuła? W rolach głównych zobaczymy Magdalenę Boczarską i Bartłomieja Topę. Jak aktorzy sami przyznali, scenariusz był dla nich tajemnicą. Co przekonało ich do wzięcia udziału w projekcie?