Piotr Najsztub

  Piotr Najsztub

  Sen jest w naszym życiu niezbędny. Wpływa na samopoczucie i zdrowie. Ważne jest, by spać wystarczająco długo i w odpowiednim momencie dnia. Jak nasze ciało reaguje na niedobór snu? O której godzinie powinniśmy rozpoczynać pracę? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy zwolenników późnego wstawania - Piotra Najsztuba, dziennikarza i Michała Piróga tancerza, jurora „You Can Dance” oraz Krzysztofa Jankowskiego „Jankesa” dziennikarza radiowego, który od 14 lat wstaje o piątej rano.

  Pecunia non olet. Pieniądze szczęścia nie dają, ale rzeczy, które można za nie kupić. Pieniądze szczęścia nie dają, ale lepiej płakać w kabriolecie niż na rowerze. Tylko jak odróżnić euforię od szczęścia? Czy wszystko, łącznie z uczuciami, można kupić za pieniądze? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: prof. Mariusz Jędrzejko, Joanna Czarnecka z Red Lips oraz Piotr Najsztub.

  Nowa wiosenna ramówka TVN Style jeszcze pachnie świeżością. Agnieszce Jastrzębskiej Paulina Młynarska opowiedziała, czego nauczyła się w "Mieście Kobiet", gdzie spotkała Dorotę Wellman i jak to spotkanie zmieniło jej życie. Co Paulina Krupińska robi w "Klinice urody"? Czy jednak się zaręczyła? Nasza dziennikarka dowiedziała się także, dokąd pojedzie Jarosław Kuźniar, co jest bardziej popularne w Rio niż samba i dlaczego może to przez europejski umysł być odebrane jako pornografia?

  Jutro: Radosław Pazura opowie o chwili, w której prawie stracił życie, a Sebastian Karpiel-Bułecka o nowych wyzwaniach, jakie czekają go w najbliższym czasie. Sprawdzimy także czy czarna magia naprawdę istnieje! Zapraszamy od 8.00!

  Organizacji feministycznych nie brakuje. Mało kto jednak słyszał o fundacji zajmującej się prawami mężczyzn. Natura jednak nie znosi próżni. Jacek Masłowski jest współzałożycielem fundacji Masculinum. Czym się zajmuje i dlaczego zdecydował się pomagać mężczyznom oraz jakiej oni pomocy potrzebują? W studiu Dzień Dobry TVN oprócz Pana Jacka gościliśmy Jarosława Boberka oraz Piotra Najsztuba. Czy fundacja obala stereotypy czy je powiela?

  Wąsy, broda, zarost na klatce piersiowej, włosy w uszach? Odważny, zaradny czy opiekuńczy? Co sprawia, że mężczyzna jest mężczyzną? Czym jest pojęcie "męskości" w dzisiejszym świecie? Mężczyna powinien wyglądać na tyle dobrze, żeby zainteresować kobietę albo jej nie przestraszyć - taką tezę stawiają twóry dokumentu "Męskość". O tym, co czyni ich mężczyznami rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z Piotrem Najsztubem, Krzysztofem Hołowczycem, Domanem Nowakowskim i chirurgiem plastycznym Markiem Szczytem. Kim dla Hołowczyca jest prawdziwy mężczyzna?

  Niesamodzielność, manipulacja, krzykliwość, chichot, notoryczna dieta. A może upalcowany masłem pilot do telewizora? Jakie cechy najbardziej irytują mężczyzn w kobietach? O tym w studiu Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z psychologiem Anną Kędzierską, zapaśnikiem Damianem Janikowskim, aktorem Marcinem Chochlewem oraz dziennikarzem Piotrem Najsztubem.

  W poniedziałkowy wieczór premiera nowego programu Piotra "Najsztub słucha". Dziennikarce Dzień Dobry TVN Katarzynie Olubińskiej opowiedział, dlaczego tak bardzo fascynują go kobiety, kogo zaprosił do swojego programu i jakie kobiety robią na nim największe wrażenie.

  Plan nowego programu TVN Style ”Najsztub słucha" odwiedziła dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co tam usłyszała? Na jaką okoliczność Piotr Najsztub przepytał Dodę, Annę Muchę i Tatianę Okupnik?

  Arkadiusz Pruszak w wieku 16 lat stracił rękę. Autobus, którym wracał z wycieczki szkolnej uderzył w drzewo. Wypadek zmienił całe jego życie, jednak Arkadiusz nie załamał się. Jest jedyną osobą niepełnosprawną w Polsce, która zdobyła czarny pas w karate.

  Czy rzeczywiście wszystko, co przyjemne musi być niezdrowe? Dlaczego tak trudno zrezygnować nam z pewnych, szkodliwych dla zdrowia, nawyków? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy właścicielkę agencji modelek Małgorzatę Leitner oraz publicystę Piotra Najsztuba. Kto, zdaniem Doroty Wellman, jara jak Piotr Najsztub? Dlaczego Najsztub nie mógłby być modelką, choć „ma warunki”?

  Czy związek bez seksu jest w ogóle możliwy? Czy taki związek może być szczęśliwy? Co powinny zrobić pary, których życie intymne nie jest satysfakcjonujące? Czu oziębłość seksualna to choroba? dlaczego i po jakim czasie wygasa namiętność w związku? Okazuje się, że można unieważnić małżeństwo z powodu braku pożycia małżeńskiego z powodu braku pożycia?