Piotr Lato

    Piotr Lato

    Zdaniem Marcina Prokopa - muzyk Piotr Lato wygląda, jak mężczyzna handlujący walutami pod Rotundą w Warszawie w latach 80., ale w sercu ma prawdziwego Belzebuba. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedział Dorocie i Marcinowi o swojej piosence "Sicario". Zdradził też, kiedy ukaże się jego płyta. Posłuchajcie piosenki, która na Dorocie Wellman zrobiła wielkie wrażenie!

    W poniedziałek w Dzień Dobry TVN przedszkolaki, które jeżdżą 120 km na godzinę - zobaczcie jak Natalia Kowalska - Polka w Formule 2 szuka następcy Roberta Kubicy. Następnie: co by było, gdyby na jeden dzień zabrakło internetu? Filip Chajzer sprawdza, czy współcześni nastolatkowie potrafiliby skorzystać z „analogowej” encyklopedii. A na koniec Piotr Lato w „klimatycznym” muzycznym nastroju. Bądźcie z nami o 8.00. Zapraszają Dorota Wellman i Marcin Prokop.

    Nostalgicznie i romantycznie zrobiło się w Dzień Dobry TVN za sprawą Piotr Lato. Artysta wykonał utwór "KID S". Lubicie takie nastrojowe piosenki?

    Choć trudno w to uwierzyć, to od pierwszej edycji programu "Big Brother" minęło już 11 lat. Wtedy codziennie 9 milionów osób zasiadało przed telewizorem, by podpatrywać bohaterów reality-show. Co w tym czasie wydarzyło się w życiu Manueli Michalak, Piotra Lato, Alicji Walczak i Janusza Dzięcioła? Jaki biznes prowadzi Manuela Michalak? Co jest dla niej teraz najważniejsze? Ile fakultetów ma Alicja Walczak? Czy wyszła za mąż? W jakim zespole gra teraz Piotr Lato? Komu gra na nerwach Janusz Dzięcioł i co pociąga go w polityce? Czy żałują, że wzięli udział w programie "Big Brother"?