piłkarz nożny

  piłkarz nożny

  Byli piłkarze nożni: Radosław Majdan, Piotr Świerczewski i Tomasz Iwan przyjaźnią od wielu lat. Czy kiedykolwiek kłócili się na boisku? Ile razy policja kończyła ich imprezy? Razem oglądają mecze obecnej reprezentacji Polski w piłce nożnej? Radka i Piotra gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Po odpadnięciu z Ligii Mistrzów drużyny Roberta Lewandowskiego - Bayernu Monachium i zespołu Łukasza Piszczka - Borussi Dortmund Kamil Glik jest jedynym Polakiem, który ma szansę zdobyć puchar tych rozgrywek. Jak się z tym czuje? Czy dla młodszych kolegów z drużyny klubowej jest mentorem? Jak się regeneruje? Gdzie piłkarz i jego rodzina spędzą wakacje? Za co jest wdzięczny Ani Lewandowskiej? Z Kamilem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz.

  Hakerzy włamali się na konto Wojciecha Szczęsnego na jednym z portali społecznościowych. Co na nim zamieścili? Czy piłkarz odzyskał już dostęp do swojego konta? O tym dziennikarka Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

  Kariera sportowa nie trwa wiecznie. Przerywają ją m.in. kontuzje, wiek czy nieodpowiedni styl życia. Niektórzy sportowcy nie są na to gotowi i nie wiedzą, co robić po zakończeniu kariery. O komentarz poprosiliśmy gości Dzień Dobry TVN, piłkarzy: Mariusza Śrutwę i Krzysztofa Ostrowskiego.

  Grzegorz Krychowiak to jeden z czołowych piłkarzy reprezentacji Polski. Podczas meczu o Puchar Hiszpanii odnowiła mu się kontuzja. Czy nasz reprezentant będzie gotowy przed Mistrzostwami Europy? Nie ma wrażenia, że przez sport, coś go omija w życiu? Czy jest coś, czego żałuje? Zobaczcie, co powiedział o ślubie Wojtka Szczęsnego. Z Grzegorzem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz.

  Grzegorz Krychowiak to jeden z czołowych piłkarzy reprezentacji Polski. Podczas meczu o Puchar Hiszpanii odnowiła mu się kontuzja. Czy nasz reprezentant będzie gotowy przed Mistrzostwami Europy? Dowiecie się już w niedzielę w Dzień Dobry TVN.

  Nasza ekipa ma w swoim składzie własnego Błaszczykowskiego. Jest nim prezenter pogody Dzień Dobry TVN Bartek Jędrzejak, który bardzo często jest mylony z piłkarzem i odbiera oznaki uwielbienia skierowane do Kuby. Zobaczcie, jak na tę informację zareagował sportowiec :)

  Przez kilka miesięcy Kuba Błaszczykowski miał problemy ze zdrowiem. W mediach pojawiały się plotki, że z powodu kontuzji piłkarz nie będzie grał w kadrze. Jak przyjmował te informacje? Dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej Kuba powiedział o najcięższych momentach w swojej karierze i wsparciu kibiców. Zdradził też, jakim jest tatą i kto należy do jego "watahy". Cieszymy się z powrotu Kuby i życzymy mu dużo zdrowia :)

  Klub Stade Rennais nie odnosił spektakularnych sukcesów dopóki nie pojawił się w nim Kamil Grosicki. Z piłkarzem spotkała się Ula Chincz. Sportowiec powiedział jej, jak został przyjęty przez kibiców, jak czuje się w klubie i czy poradził się sobie z uzależnieniem od hazardu. Dziennikarka Dzień Dobry TVN miała też okazję porozmawiać z żoną Kamila i zobaczyć ich dom. Piłkarz przyznał się, że ma swoją ulubioną bajkę dla dzieci.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: u Kamila Grosickiego we Francji - piłkarz o swojej trudnej drodze na szczyt. Oprócz tego: brazylijskie więzienie, 1051 skazanych i Anita Werner wśród nich - jedyne takie wybory Miss. W programie także: podobny talent i ta sama krew - Maja Ostaszewska z bratem Jakubem oraz Filip Chajzer sprawdza handlową żyłkę Polaków. Zaczynamy o 8.00! Zapraszają: Magda Mołek i Marcin Meller.

  Przez holenderski klub Ajax Amsterdam przewinęli się najlepsi piłkarze świata. Teraz gwiazdą drużyny jest Polak. Jaki prywatnie jest Arkadiusz Milik? I kim jest jego dziewczyna? Z piłkarzem i wybranką jego serca rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ula Chincz. Arek był zdziwiony, kiedy okazało się, że odkryliśmy jedną z jego tajemnic :)

  O stylówie reprezentanta Polski w piłce nożnej Grzegorza Krychowiaka mówi cała Polska. Zaczęło się od płaszcza z futrzakiem przy szyi, przy którym fontanna di Trevi wygląda jak "bida z nędzą". Potem już poszło: buty wyposażone w pomponiaste szyszki, czerwona kurtka przypominająca tę, którą Michael Jackson miał na sobie w klipie do hitu "Thriller", itd., itp. Jak się okazuje, Grzegorz kupuje swoje ciuchy nie tylko zagranicą. Z chęcią zagląda również do jednego z polskich sklepów. Wysłaliśmy tam naszego najlepszego stylistę Filipa Chajzera, aby mógł ocenić "ubraniowe dzieła sztuki" i poczuć się jak modny pan z boiska. Zobaczcie, ile to wszystko kosztowało. Zajrzał też do szatni trzecioligowego klubu, aby pogrzebać w ciuszkach tamtejszych piłkarzy.

  Piłkarze nożni niejednokrotnie udowodnili, że lubią się modnie ubrać. Doceniają też stylowe i drogie gadżety. O piłkarskiej słabości do mody i fryzur rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z bramkarzem, byłym reprezentantem Polski Radosławem Majdanem, dziennikarką sportową Pauliną Czarnotą-Bojarską i stylistą fryzur Maciejem Wróblewskim.

  Grzegorz Krychowiak to nie tylko świetny piłkarz, ale również fenomenalny śpiewak. Udowodnił to przed naszą kamerą. Całą rozmowę z Grzegorzem zobaczycie w najbliższą niedzielę w Dzień Dobry TVN. Będziecie mieli również okazję zobaczyć dom naszego piłkarza. Bądźcie z nami!

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska na rozdaniu nagród Super Brands rozmawiała z jednym z laureatów - Robertem Lewandowskim. Czy ta statuetka ma dla niego znaczenie? Jak piłkarz reaguje, kiedy zaliczają go do grona "Wielkich Polaków"? I jak się czuje po niedawnym wypadku? Czy doszedł już do siebie?