Peter Jackson

    Peter Jackson

    Na ekrany kin weszła niedawno trzecia część "Hobbita" Petera Jackosona. Czy trzecia część "Bitwa pięciu armii" powtórzy sukces poprzedniczek? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z Martinem Freemanem, który zagrał Bilbo Bagginsa. Jak "Hobbit" zmienił jego życie? Czy teraz dostaje więcej propozycji zawodowych? Czy jest teraz częściej rozpoznawany na ulicy? Czy Martin Freeman nawiązał jakieś przyjaźnie na planie "Hobbita"? Czy będzie tęsknić za Bilbo Bagginsem?

    Krzysztof Szczepański to Polak, który tworzył animacje do filmu "Hobbit". Jak pracuje się przy filmowej produkcji wszech czasów? Czy Peter Jackson jest wybredny? Co trzeba zrobić, by osiągnąć taki sukces, jaki osiągnął Pan Krzysztof? Dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Marcinowi Sawickiemu opowiedział o odpowiedzialności oraz olbrzymim budżecie filmu "Hobbit".

    Utalentowany, przystojny i bardzo wysoki. Richardowi Armitage udział w trylogii Petera Jacksona zapewni karierę w świecie filmu. Dziennikarka Dzień Dobry TVN spotkała się z aktorem. Jak przebiegała praca na planie, którym aktorom zazdrościł i dlaczego niektóre elfy mdlały z gorąca? Skąd pochodzi drugie imię Richarda?

    Evangeline Lilly to piękna Elfka z filmu "Hobbit 2". Dla niej reżyser zmienił scenariusz filmu. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z aktorką. Jak Peter Jackson złamał jej serce i jak dużo musiała trenować do roli?