Paweł Kukiz

  Paweł Kukiz

  Z piątku na sobotę Paweł Kukiz umieścił na swoim koncie w mediach społecznościowych wpisy, które dotyczyły innych polityków. Część z nich była wulgarna. Na początku poseł tłumaczył, że autorem postów jest ktoś, kto przejął jego profil, a dopiero później przyznał, że to "piątkowa noc przejęła i jego, i jego konto". Kukiz nie jest pierwszym i pewnie nie ostatnim politykiem, któremu zdarzyła się taka wpadka. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy eksperta ds. wizerunku politycznego dr Mirosława Oczkosia, dziennikarkę Agnieszkę Burzyńską i satyryka Rafała Myślińskiego, aby zapytać który z polityków miał jeszcze taką spektakularną wpadkę i do czego ich zdaniem może prowadzić nieumiejętne korzystanie z mediów społecznościowych?

  W Dzień Dobry TVN Paweł Kukiz pojawił się w towarzystwie swojej 23-letniej córki Poli. Czy dziewczyna przestraszyła się kiedy tata trafił ostatnio do szpitala? Dlaczego się tam znalazł? W czasie pobytu w szpitalu polityk miał szansę z bliska przyjrzeć się polskiej służbie zdrowia. Co sądzi o głodówce lekarzy rezydentów? "Reforma służby zdrowia musi być rozciągnięta w czasie na 10-15 lat" - powiedział Paweł Kukiz. Proponuje również, aby reformę tę nazwać "Ustawą o Pacjencie". Co sądzicie o jego pomyśle?

  "Tata musi wiedzieć, z kim jesteśmy i o której wrócimy do domu". Jak Julia, Pola i Hanna zareagowały gdy ojciec zakomunikował im, że chce, na poważnie, zająć się polityką? O tym, jakie mają na niego sposoby, czy przyzwyczaiły się do tego, że jeszcze rzadziej bywa w domu i jakim jest ojcem, opowiedziały nam córki Pawła Kukiza.

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: Paweł Kukiz i najważniejsze kobiety w jego życiu. A potem: ważna lalka w życiu każdej dziewczynki. U nas Barbie na miarę XXI wieku. A na koniec: zmienia Polki! Zmieni może i Ciebie? Zapraszamy od 9:00 na czat z Mają Sablewską. A na program już od 8:00!!!

  Ruch Kukiz'15 to trzecia siła polityczna w obecnej kadencji Sejmu RP. Jednym z postulatów ich kampanii wyborczej była zmiana Konstytucji RP. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy lidera ruchu Pawła Kukiza, by zapytać go o przyczyny takiego stanowiska i pomysł na rozwiązanie konfliktu związanego z Trybunałem Konstytucyjnym. Czy wstydzi się tego, co teraz dzieje się w sejmie?

  Podobno Polacy lubią politykować. Czy rzeczywiście tak jest? Zapytaliśmy o to gości Dzień Dobry TVN: reżysera Piotra Wereśniaka, aktora Kacpra Kuszewskiego i muzyka Macieja "Wujka Samo Zło" Gnatowskiego. Czy ludzie z ich środowiska interesują się polityką? Dlaczego Pawła Kukiza poparli młodzi wyborcy? Dlaczego młodzież zniechęciła się do Janusza Palikota? Czego oczekuje od polityków? Czy nasi goście będą głosować w najbliższą niedzielę?