patryk kumor

  patryk kumor

  Okazuje się, że miarą sukcesu dla młodego wokalisty jest dziś liczba odsłon na Youtube. Czy kontrakt z wytwórnią jest w obecnych czasach passe? Jak zostać zauważonym w Internecie? O co chodzi z optymalizacją treści w sieci? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy wokalistów Martę Bijan i Patryka Kumóra oraz Kamila Bolka, eksperta wideo marketingu.

  Od samego rana w kawiarence Dzień Dobry TVN - "gwiazdorski poranek"! Gośćmi Filipa Chajzera byli Pectus, Wojtek Łuszczykiewicz, 4DREAMERS, Sarsa i Patryk Kumór.

  Szaleją za nim polskie nastolatki. Gościem Doroty i Marcina w uniejowskim studiu Dzień Dobry Wakacje był Patryk Kumór, którego przygoda z muzyką trwa już kilkanaście lat. Jaki jest jego przepis na muzyczny sukces?

  Jakiś czas temu ukazał się najnowszy krążek Patryka Kumóra zatytułowany „11”. Okazuje się, że muzyk tworzy również dla innych wykonawców. Dla kogo? Co według niego trzeba zrobić, aby zaistnieć na rynku muzycznym?

  Czy można przewidzieć, że dana piosenka będzie hitem? O receptę na sukces w branży muzycznej oraz o to, czym są "writing campy" zapytaliśmy czołowych polskich wokalistów i muzycznych producentów.

  Ostatnia płyta Patryka Kumóra zdobyła status złotej płyty. Jego talent docenili producenci z Londynu, gdzie wokalista nagrywa swoją najnowszą płytę. Czym różni się praca w Londynie od tej w Warszawie? W swoich piosenkach Patryk stara się przekazać coś ważnego. Co to oznacza? I jakie ma plany na najbliższą przyszłość?

  Filip Chajzer postanowił sprawdzić czy można zrobić wszystkich w konia i wygenerować sobie sztuczny "fejm". Opublikował w internecie zdjęcie, na którym spotyka się z Conchitą Wurst, fotografię błyskawicznie przedrukowało i okrasiło stosownym komentarzem kilka portali. News, że Filip spotkał się z Conchitą poszedł w świat. Problem polega na tym, że do spotkania doszło jedynie na zdjęciu... O mediach społecznościowych, "lajkach", "fejmie" i potrzebie popularności rozmawialiśmy z Patrykiem Kumórem, Filipem Chajzerem, Miłoszem Brzezińskim i Zuzanną Bijoch.

  Patryk Kumór to niekwestionowany idol polskich nastolatków. Dziewczyny na jego widok piszczą, a chłopcy prężą do nich torsy:). Na scenie Dzień Dobry TVN Patryk wykonał utwór Mary Jane. Podoba się Wam?

  Co i rusz pojawiają się w show-biznesie nowe osoby, które coraz częściej rekrutują się spośród blogerów i innych osób wykorzystujących internet do zaprezentowania swojego talentu. Wśród nich są goście Dzień Dobry TVN: wokalistka Roksana Pindor "Saszan", blogerka Magdalena Kostyszyn ("Ch**owa Pani Domu") i wokalista Patryk Kumór. Jak zaczęła się ich internetowa kariera? Kto ich zainspirował do pokazania się w necie? Jak teraz wygląda ich życie? na co przeznacza pieniądze ze sprzedaży koszulek "Ch**owa Pani Domu"?

  Debiutancka płyta Patryka Kumóra w ciągu jednego dnia przedsprzedaży stała się numerem jeden wśród bestsellerów. Na scenie Dzień Dobry TVN wokalista zaśpiewał cover Mr. Probz – „Waves”.