Patryk Bukalski

    Patryk Bukalski

    W ubiegłym roku - wraz z ekipą Na Wspólnej - wyłoniliśmy Aktorski Diament. Został nim Patryk Bukalski, który w nagrodę otrzymał rolę w serialu. Teraz nadszedł czas na drugą edycję. Szczegóły castingu przedstawiły w Dzień Dobry TVN filary tegorocznego jury: reżyser serialu Na Wspólnej Radek Dunaszewski i dziennikarz Filip Chajzer. W studiu gościliśmy także Patryka, który powiedział, jak wspomina udział w pierwszej edycji i czy zamierza kontynuować naukę aktorstwa.

    Jakiś czas temu ekipy serialu "Na Wspólnej" i Dzień Dobry TVN szukały Aktorskiego Diamentu. I taki znalazły! Casting wygrał Patryk Bukalski. A nagrodą była rola w serialu "Na Wspólnej" i to napisana specjalnie dla niego. Jak wyglądała jego droga do sukcesu? Kogo Patryk zagra w serialu? Czy coś go przytłacza na planie? Plan serialu "Na Wspólnej" odwiedził dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

    Rozpoczynają się przygotowania do kolejnego Festiwalu OFF CAMERA. Co zaplanowano na ten rok? Ilu wolontariuszy zgłasza się każdego roku, aby pomóc organizatorom? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Marcin Sawicki rozmawiał z dyrektorką artystyczną festiwalu Anną Trzebiatowską i wolontariuszem Patrykiem Bukalskim.