Otylia Jędrzejczak

  Otylia Jędrzejczak

  Co nasza pływaczka robi w Soczi i jak miasto przygotowuje się do Igrzysk Olimpijskich? O aktorstwie, zbliżającej się Olimpiadzie i sytuacji kobiet w polskim sporcie, z przewodnicząca Polskiego Stowarzyszenia Sportu Kobiet, Otylią Jędrzejczak rozmawiali: Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk.

  Otylia Jędrzejczak błyszczy jak nigdy dotąd! Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska towarzyszyła pływaczce podczas wyjątkowej sesji zdjęciowej. Muzą była oczywiście Otylia prawie tylko w biżuterii. Ile pływaczka ma kostiumów kąpielowych?

  O roli rodziców w walce z nadwagą i o tym, jak ważny jest sport w życiu dzieci, rozmawialiśmy z Otylią Jędrzejczak, Kamilą Porczyk i Robertem Korzeniowskim. Czy nasi goście miewali problemy z nadwagą?

  - Miłość narodu na pstrym koniu na jeździ i te same ręce, które wznoszą swoich bohaterów następnego dnia ściągają ich z cokołów - mówił w Dzień Dobry TVN Marcin Prokop. Dlaczego krytykujemy idoli? Czy krytyka to nasza polska specjalność? O tym rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z mistrzynią olimpijską Otylią Jędrzejczak, producentem Weroniką Marczuk, dziennikarką Odetą Moro-Figurską i socjologiem Markiem Troszyńskim.

  A może po prostu po to, by się polansować? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała o to: Cezarego Pazurę, Małgorzatę Sochę, Annę Dereszowską, Annę Cieślak, Kubę Wesołowskiego, Andrzeja Grabowskiego, Krzysztofa "Diablo" Włodarczyka, Otylię Jędrzejczak, Martę Żmudę - Trzebiatowską, Jolantę Fraszyńską oraz Piotra Gąswskiego.

  Dlaczego Otylii Jędrzejczak nie udało się w Londynie? Czy jedna z najbardziej utalentowanych polskich sportsmenek zakończy karierę? Otylia była gościem Dzień Dobry TVN.

  Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z pływaczką Otylią Jędrzejczak o jej nowej pasji - o projektowaniu. Otylia zajęła się modą dla pływaków. Czy to zonacza, że zrezugnuje ze sportu? - Lubię czasami założyć okularki i czepek w tym samym kolorze - powiedziała pływaczka dziennikarce Dzień Dobry TVN. Jak myślicie, jaki jest ulubiony kolor Otylii Jędrzejczak?

  Czy możliwa jest przyjaźń między kobietą i mężczyzną? Czy dwie osoby płci przeciwnej mogą stworzyć związek bez erotyzmu? O to w studiu Dzień Dobry Wakacje zapytaliśmy pływaczkę Otylię Jędrzejczak oraz aktorkę Magdalenę Schejbal.

  Małgorzata Getka, mama dwóch córek, na co dzień prowadzi z mężem rodzinną firmę i zajmuje się dziećmi. Kiedyś wyczynowo trenowała lekkoatletykę. Dzięki treningowi z mistrzem, jak mówi, cofnie czas i znowu poczuje moc. Co działo się podczas treningu z Otylią Jędrzejczak, która przygotowuje się do igrzysk w Londynie? Czy Otylia dała jej w kość? Dlaczego nasz "motylek", jak mówi, kocha pływać? Zobaczcie kolejny odcinek cyklu "Trenuj z mistrzem"!

  Otylia Jędrzejczak od początku września mieszka i trenuje w Madrycie. Ma jasno określony cel – pokazać się z jak najlepszej strony na przyszłorocznej olimpiadzie w Londynie. Kamera Dzień Dobry TVN towarzyszyła jej w Madrycie, a Kinga Burzyńska, reporterka Dzień Dobry TVN spotkała się z pływaczką na szczecińskim basenie. Zobaczcie, jest trenuje Otylia!