osiołek

    8 maja obchodzimy Światowy Dzień Osła. Z tej okazji Bartek Jędrzejak odwiedził farmę w Baszowicach. Czym charakteryzują się te zwierzęta? O tym mówiła w Dzień Dobry TVN ich właścicielka, Anna Waksmundzka.

    Skoczkowie narciarscy, by zajmować wysokie miejsca w zawodach, korzystają z rozmaitych programów treningowych. Jeden z nich jest wyjątkowo oryginalny i polega na ćwiczeniach z osiołkami. Jak wyglądają treningi z tymi upartymi zwierzakami? O szczegółach twórca programu Austriak Harald Pernitsch opowiedział w Dzień Dobry TVN.

    W Polsce utarło się powiedzonko, że osiołki nie należą do najmądrzejszych stworzeń. Jednak nic bardziej mylnego! Te zwierzęta są niezwykle inteligentne, przyjazne, a także wrażliwe. Poza tym, mogą one poprawić nasz stan psychiczny, fizyczny oraz emocjonalny. W jaki sposób?

    Arnold Schwarzenegger pozostaje aktywny nawet podczas kwarantanny. Aktor ćwiczy w swojej domowej siłowni, a podczas jednej z takich sesji treningowych towarzyszył mu uroczy osiołek Lulu.

    O zakochanych osiołkach z Poznania zrobiło się głośno pod koniec września zeszłego roku. Przypomnijmy, że Napoleon i Antosia konsumowały miłość na oczach zwiedzających. Zgorszone widokiem matki zgłosiły sprawę do posłanki Lidii Dudziak. Za jej namową dyrektor ogrodu rozdzielił parę zakochanych. Po interwencji mieszkańców i mediów osiołki zostały połączone. Krótko potem okazało się, że Antosia jest w ciąży. Tabu przyszedł na świat kilka dni temu :) Odwiedził go Maciej Dolega, który również opowiedział o dzisiejszej pogodzie.