Odważeni

  Odważeni

  Dwa lata temu w Dzień Dobry TVN pokazywaliśmy historie ludzi, którzy wygrali walkę z nadwagą. Do studia zaprosiliśmy dwóch bohaterów cyklu Odważeni: Fatimę Orlińską, która schudła 75 kg i lżejszego o 70 kg Remigiusza Ciupka, by zapytać, jak obecnie wygląda ich życie. Trzymają wagę? A może zrzucili kolejne kilogramy?

  Kolejnym bohaterem cyklu Odważ(e)ni był Robert Arcichowski, który od stycznia 2013 roku schudł ponad 50 kg. W Dzień Dobry TVN opowiedział nam, co sprawiło, że zaczął dbać o siebie i, jak utrzymuje obecną wagę. Gratulujemy Robertowi wyniku i trzymamy za niego kciuki!

  Kolejnym uczestnikiem cyklu Odważ(e)ni jest Michał Łoboda, który od momentu zmiany swojej diety schudł aż 58 kg. Przed nim świąteczny czas próby. Na szczęście może liczyć na wsparcie swojego dietetyka Wojciecha Buczaka. Obu Panów gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Michał powiedział nam o swojej walce z nadprogramowymi kilogramami, a Wojciech podpowiedział, czego unikać, a co można jeść podczas Świąt Bożego Narodzenia bez wyrzutów sumienia.

  Kilka lat temu ważył 140 kilogramów. Teraz waży tylko 75 kg i został wyczynowym kolarzem górskim oraz instruktorem fitness. Poznajcie Remigiusza Ciupka, bohatera kolejnego odcinka cyklu "Odważ(e)ni", z którym spotkała się Dominika Gwit. W Dzień Dobry TVN opowiedział nam o swojej walce z otyłością, o tym jak poznał swoją partnerkę Katarzynę Serafin i, jak ważny jest dla niego sport.

  Odważ(o)na Ilona Pęcherek schudła prawie 30 kg. Swoją metamorfozę zawdzięcza nie tylko diecie. Mimo astmy postanowiła, że do swojego programu odchudzającego włączy również ćwiczenia. Treningi wykonywała po okiem trenerki personalnej Marzeny Bębenek. Obie panie gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Jak zmieniło się życie Ilony po zrzuceniu kilogramów? Jak powinny ćwiczyć osoby chorujące na astmę?

  Swego czasu Dominika Gwit postanowiła przejść metamorfozę i zrzucić wagę. Efekty odchudzania zadziwiły wielu, niektórzy uważali nawet, że aktorka popadła ze skrajności w skrajność. Wagę utrzymywała przez wiele miesięcy, ale w pewnym momencie kilogramy zaczęły powracać. Dlaczego tak się stało? W Dzień Dobry TVN szczerze opowiedziała nam o swojej walce z otyłością. Natomiast coach zdrowia Daria Ładocha podpowiada, jak należy wychodzić z diety, by nie pojawił się efekt jo-jo.

  Boghaterka kolejnego odcinka cyklu "Odważ(e)ni" - Agnieszka Serafin - schudła 25 kilogramów, a pomógł jej w tym mąż, który jest kulturystą. Z Agnieszką spotkała się Dominika Gwit. Zobaczcie, jak Agnieszka wyglądała przed metamorfozą, a jak wygląda teraz.

  W marcu tego roku Katarzyna Styn i Mateusz Kalkowski postanowili zrzucić na wadze. Co było bodźcem do podjęcia wyzwania? Jak wygląda ich codzienność? I co ich motywuje do dalszej walki z nadwagą? Odważone narzeczeństwo i dietetyk Agata Ziemicka byli gośćmi Dzień Dobry TVN.

  Franek Dubicki to kolejny bohater naszego cyklu Odważ(o)nych. Czternastolatek schudł w rok aż 40 kg. Ile ważył przed zmianą stylu życia? Kiedy poczuł, że źle się czuje we własnym ciele? Po ilu miesiącach zaczął zauważać pierwsze efekty odchudzania? Skąd czerpie wiedzę na temat zdrowego odżywiania? Jak utrzymuje wagę? Franka wraz z rodzicami - Agnieszką i Arkadiuszem Dubickim gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Bohaterami cyklu Dzień dobry TVN Odważ(e)ni jest rodzina Matczyńskich, której łącznie udało się zrzucić 60 kilogramów. Co się stało, że pewnego dnia postanowili całkowicie zmienić swoje życie? Czy odchudzane rodzinne ma sens? Czy łatwiej wówczas o motywację? Joannę, Tomasza i ich córkę Ewę gościliśmy w studiu Dzień Dobry TVN.

  Lżejszy o 50 kilogramów, czyli "Odważ(e)ni" wracają po wakacjach. Jak diametralnie sport może zmienić nasze życie? Ile zawdzięczamy swojej wytrwałości i determinacji? W studio Dzień Dobry TVN gośćmi byli odchudzony Przemek, który wybiegał sobie sukces, oraz Wiktoria Ozga - dziennikarka sportowa z zamiłowaniem do biegania. Wiktoria radziła, jak prawidłowo zaczynać przygodę z bieganiem, a Przemek zdradził, dla kogo wkrótce pokona niemały dystans! Zobaczcie też, jak przebiegało spotkanie Dominiki Gwit z Przemkiem Ignaszewskim!

  Kolejną bohaterką cyklu Dzień Dobry TVN "Odważ(e)ni" jest Aleksandra Grygalewicz. Co się stało się w jej życiu, że w ciągu dwóch miesięcy przybrała na wadze aż 40 kg? Kto pomógł jej zrzucić 60 kg? Czy trudno było jej utrzymać dietę? Sprawdziła to Dominika Gwit.

  Kolejną osobą, która zgłosiła się do naszego cyklu "Odważ(e)ni jest Robert Kolarz, który schudł 60 kg, a swoją walkę z kilogramami przekuł w pasję. Jaką? Kiedy dotarło do niego, że waży zbyt dużo? Co obecnie jada? Czy korzystał z porad dietetyków? Jak zmieniło się jego życie po zrzuceniu wagi? Z Robertem spotkała się Dominika Gwit.

  Kiedyś była pulchnym dzieckiem, później otyłą nastolatką. Osiem lat temu postanowiła to zmienić i schudła aż 65 kilogramów! Od tego czasu utrzymuje wagę. Poznajcie 26-letnią Julitę Kowalską, bohaterkę kolejnego odcinka cyklu "Odważ(e)ni". Zobaczcie, jak bardzo zmieniło się jej życie i jak zareagowali na odchudzoną Julitę jej znajomi, przyjaciele i rodzina. Co myślicie o stylizacji, ktorą Julita przygotowała dla Dominiki Gwit?

  Kolejna bohaterka cyklu Odważ(e)ni Beata Kalinowska zrzuciła aż 75 kg! Dlaczego postanowiła schudnąć? Czy zawsze była pulchna? Jaki rozmiar nosiła przed odchudzaniem? Stosowała tylko dietę odchudzającą, czy zdecydowała się również na ćwiczenia? Panią Beatę odwiedziła Dominika Gwit.

  Kolejnym bohaterem cyklu Dzień Dobry TVN "Odważ(e)ni" jest Kamil Timoszuk. Bodźcem do walki z otyłością było przypadkowe spotkanie z pewną kobietą na białostockim rynku. Jak mówi, to był znak. Zaczął od opercji zmniejszenia żołądka. Ile czasu zajęło mu dojście do obecnej formy? Jak wygląda jego dieta? Czy dużo musi ćwiczyć, by utrzymać sylwetkę? I co się stało ze skórą po zrzuceniu 120 kg?

  Co wydarzyło się w życiu Tomasza Niklasa, bohatera cyklu Odważ(e)ni, że postanowił zrzucić kilogramy? U kogo Tomasz szukał pomocy? Kto mu teraz gotuje? Czy metamorfoza wpłynęła na jego charakter? Tomasza Niklasa, w rodzinnym Gdańsku, odwiedziła Dominika Gwit. Zobaczcie, jak wyglądają jego treningi.

  Kolejną bohaterką cyklu Dzień Dobry TVN "Odważ(e)ni jest Ania, która jeszcze rok temu kupowała ubrania w rozmiarze 52. O ile kilogramów jest dziś lżejsza, choć jej celem nie było odchudzanie? Jak bardzo musiala zmienić swoje menu? Dominice Gwit opowiedziała o tym, czy udało się jej zrealizować swoje marzenie i wziąć udział w maratonie?

  Dominika Gwit w kolejnym odcinku z cyklu "Odważ(e)ni" pojechała do Krakowa, by spotkać z Łukaszem Lechem, któy schudł ponad 80 kg. Co było bodźcem, który sprawił, że Łukasz postanowił się odchudzać? Jak wyglądała jego dieta kiedyś, a jak dziś? I dlaczego nasz bohater zaprosił Dominikę do krakowskiej cukierni?

  W piątek w Dzień Dobry TVN będzie tak: coś dla remontujących - zapraszamy na czat z ekspertem od tematyki remontowo-budowalnej. Będzie też coś dla tych, którzy chcą poznać prawdziwe oblicze gwiazd i dla tych, którzy chcą się odchudzić. Poznacie historię Łukasza, który schudł aż 80 kilogramów! Czekamy na Was jutro od 8:00! Zacznijcie dzień z Dzień Dobry TVN!

  Kolejną bohaterką cyklu Dominiki Gwit "Oważ(e)ni" jest Katarzyna Kowalczyk, której udało się zrzucić 26 kg. Ile czasu zajęło jej dojście do wymarzonej wagi? Co spowodowało, że zaczęła się odchudzać? Gdzie szukała pomocy? Kto pomógł jej ułożyć dietę i plan treningowy? Oprócz walki z kilogramami bohaterka Dzień Dobry TVN mierzy się także z nowotworem piersi i białaczką. Jak jej nowy tryb życia wpływa na leczenie?

  Zagadka rozwiązana. Otyłym chłopcem na zdjęciu jest Mateusz Hładki. Dziennikarzowi Dzień Dobry TVN udało się zrzucić 40 kg! Mateusz spotkał się w Wieluniu z kolejnym bohaterem cyklu Dominiki Gwit "Oważ(e)ni". Jak Zbyszkowi udało się schudnąć aż 112 kilogramów? Co zmotywowało go do walki? Co robił, by wytrwać na diecie? Co znajduje się w codziennym menu Zbyszka? Kto mu gotuje i pomaga zdrowo się odżywiać?

  W piątek w Dzień Dobry TVN: jesteśmy w Wieluniu i tam podążymy śladami Mariusza Wlazłego. Czy wiecie, że nasz siatkarski mistrz pochodzi właśnie z Wielunia? W programie także przedstawimy kolejną historię mierzoną kilogramami. Tym razem „odważony” po zrzuceniu ponad 100 kg. Co jeszcze? Polsko-wietnamska rodzina Ajna - jak żyje im sie w Polsce? Zapraszamy w iminiu Anny Kalczyńskiej i Roberta Kantereita. Bądźcie z nami od 8:00!

  W kolejnym odcinku cyklu "Odważ(e)ni" Dominika Gwit spotkała się z Krzysztofem Kuśmierczykiem, który schudł aż 60 kilogramów. Co spowodowało, że postanowił zmienić swoje życie o 180 stopni i przeszedł na dietę? O swojej niełatwej drodze do sukcesu Krzysztof opowiedział w studiu Dzień Dobry TVN. Na naszej kanapie zasiadły też dietetyczka Agnieszka Piskała i Dominika Gwit, która schudła 50 kilogramów.

  Przeszła taką metamorfozę, że ludzie nie rozpoznają jej na ulicy. Karolina Piosik schudła w ciągu roku 80 kilogramów! I co ważne, osiągnęła to bez niczyjej pomocy. Czy korzystała z jakiejś diety? Z jakich pokarmów musiała zrezygnować? Zobaczcie, jak wyglądała wtedy, gdy ważyła 145 kilogramów i jak wygląda teraz. Dominika Gwit, która sama zgubiła kilkadziesiąt kilogramów, jest z niej dumna. Obie Panie gościliśmy w studiu Dzień Dobry TVN.

  Do naszego cyklu Odważ(e)ni zgłosiła się Agnieszka Sobina, której udało się wygrać z nadwagą. Ile schudła? Kiedy dodatkowe kilogramy zaczęły jej przeszkadzać? Ile razy w tygodniu chodzi na siłownię? Ile wyciska "na klatę"? Czy chce jeszcze schudnąć? Obok niej na kanapach Dzień Dobry TVN usiadła aktorka i dziennikarka Dominika Gwit, której również udało się osiągnąć spektakularny sukces w odchudzaniu.