Odeta Moro - Figurska

  Odeta Moro - Figurska

  O tym, jak zrozumień nastolatka rozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry TVN z Ewą Jarczewską-Gerc, psychologiem z SWPS oraz z dziennikarką Odetą Moro, mamą 15-latki. Co zrobić, kiedy dziecko zaczyna się buntować, staje się nieznośne i pyskuje rodzicom?

  Takie uczucie towarzyszyło Odecie Moro, która rok temu rozwiodła się z mężem. Małgorzta Ohme twierdzi, że rozstając się z partnerem tracimy kawałek swojej tożsamości. Z kolei Paulina Młynarska przy każdym rozstaniu zadawała sobie pytanie: "Co jest ze mną nie tak?". Jak w tak trudnych momentach czują się inne kobiety? Jak sobie poradzić z porażką? Czy w gorszych chwilach warto skorzystać z pomocy specjalisty i udać się na terapię? Jak zorganizować sobie życie na nowo? Na pytania prowadzących w Dzień Dobry TVN odpowiedziały nasze ekspertki.

  Na naszej kanapie zasiadła Sonia Figurska i jej mama Odeta Moro-Figurska. 11-letnia Sonia Figurska występuje na deskach teatru i prowadzi program! W Dzień Dobry TVN opowiedziała nam o swoim niezwykłym dzieciństwie. Kto, oprócz Marcina Prokopa, jest wzorem dla Sonii?

  Wielu rodziców nagradza swoje dzieci za zmycie naczyń, skoszenie trawy, dobre stopnie w szkole, czyli za tzw. dobre uczynki. Nagrodą jest nowa zabawka, dłuższe oglądanie bajek, a nawet pieniądze. Odetę Moro-Figurską spytaliśmy, czy ona stosuje w domu tego typu metody wychowawcze, a psycholog Małgorzatę Ohme, czy poleca ten sposób wychowywania dzieci.

  Agnieszka Jastrzębska z kamerą Dzień Dobry TVN była na pierwszym pokazie młodego projektanta Tomasza Olejniczaka podczas, które zapytała przybyłe gwiazdy o ich pierwszy pokaz mody. Co powiedział jej Weronika Książkiewicz, która jest muzą Toma? Jak swój pierwszy London Fashion Week wspomina blogerka Jessica Mercedes?

  Prezydent Francois Hollande podobno ma romans z francuską aktorką Julie Gayet. Dzień po publikacji tej wiadomości w mediach, partnerka prezydenta trafiła do szpitala z powodu "bardzo silnego wstrząsu emocjonalnego". Dlaczego nikt Francois'a Hollande we Francji nie szanuje? Czy romans pogrąży jego polityczną karierę? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: Mikołaj Rey oraz Michel Moran.

  Im częściej bywasz "na ściance", tym bardziej jesteś znany - czy to prawda? Czy w Polsce są gwiazdy, które nie chodzą na bankiety, a mimo to są sławne? O czym rozmawia się na takich imprezach? O tym studiu Dzień Dobry TVN Edyta Pazura, Odeta Moro-Figurska i z Łukaszem Jakóbiakiem.

  W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi były: Agnieszka Cegielska, Odeta Moro - Figurska oraz położna Elżbieta Kowal. Czy partnerzy towarzyszyli im przy porodzie? Czy lepiej rodzić wśród obcych ludzi, czy raczej angażować bliskich? Jaki wpływ na późniejsze życie pary ma obecność mężczyzny przy porodzie?