obcy

    obcy

    Jego szkołą filmową było reżyserowanie reklamówek. Potem przyszedł czas na takie produkcje jak "Gladiator", "Robin Hood" i "Helikopter w ogniu". Teraz Ridley Scott wraca z kolejną częścią "Obcego". Jak na przestrzeni zmieniło się jego podejście do aktorów, z którymi pracuje? Dlaczego Polak, Dariusz Wolski, jest jego ulubionym operatorem? Z reżyserem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska.

    NASA postanowiła zapoznać się z nowymi cywilizacjami żyjącymi w kosmosie i za pośrednictwem sondy New Horizons wysłać im wiadomość. Jakie informacje wysłaliby Polacy, gdyby mieli taką możliwość? W jakim języku? Zapytał o to reporter Dzień Dobry TVN Robert Stockinger.

    Jej najsłynniejsza rola to Ellen Ripley w filmie "Obcy" Ridleya Scotta. Film doczekał się czterech części, a teraz trwają prace nad piątą. Ale Sigourney Weaver jest aktorką wszechstronną. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z aktorką przy okazji promocji nowego filmu, w którym zagrała - "Chappie". Czym Sigourney Weaver zaskoczyła i zawstydziła Annę Wendzikowską? Czy swoje role tratuje jak byłych kochanków?