niedoskonałości

    niedoskonałości

    Moda nie jest stworzona tylko po to, żeby pokazywać ładne ubrania - ma być przede wszystkim funkcjonalna. Wiele kobiet zmaga się z problemem związanym z dodatkowymi kilogramami, które osadzają się w partiach brzucha. Jak stworzyć modną i wygodną stylizację, która zakryje to, co powinna zakryć? Swoje trzy propozycje przedstawiła stylistka i modelka plus size, Ewa Zakrzewska.

    #LoveYourLines. To tag, jakim kobiety oznaczają zdjęcia, które zamieszczają na portalach społecznościowych. Na opublikowanych ujęciach widać rozstępy. Jaki cel ma tego typu akcja? Kiedyś rozstępy były powodem do wstydu. Jak jest teraz? O tym jak zaakceptować swoje niedoskonałości, w studiu Dzień Dobry TVN porozmawialiśmy z Viktorią Driuk, modelką, u której po ciąży zostały rozstępy oraz Marią Rotkiel, psycholog.

    Coraz więcej Polek poddaje się zabiegom medycyny estetycznej. Które operacje plastyczne są najbardziej popularne? Jak wychowywać dziecko, by akceptowało swoje niedoskonałości? Na kanapach Dzień Dobry TVN zasiedli: psycholog Dorota Minta, dziennikarka Ewa Wojciechowska i chirurg plastyczny Marek Szczyt.