NFL

    NFL

    Na czym polega konflikt między Donaldem Trumpem, a zawodnikami NFL? Czy Ameryka jest podzielona w tej sprawie? O proteście Colina Kaepernicka, kontrowersyjnej wypowiedzi Donalda Trumpa i jej reperkusjach opowiedziała nam Jolanta Pieńkowska.

    Oleśniczanin, Babatunde Aiyegbusi, został zatrudniony przez drużynę NFL Minnesota Vikings! Marcinowi Sawickiemu udało się porozmawiać z przyszłą gwiazdą NFL! Tymczasem, na oleśnickim rynku, z rodziną i kolegami "Babsa", spotkał się Filip Chajzer. Przy okazji, nasz nieustraszony reporter, sprawdził też czy nadawałby się na zawodnika futbolu amerykańskiego! Jak mu poszło? Zobaczcie!

    Jest autorem trofeów wręczanych zawodnikom NBA i NFL. Spod jego ręki wyszły prezenty, które wręczają Michelle i Barack Obama podczas oficjalnych wizyt zagranicznych. Projektował spinki dla Condoleezza Rice, która była wtedy sekretarzem stanu. To tylko niewielka część dorobku Kacpra Dolatowskiego - chłopaka z Wrocławia, który od 20 lat mieszka w Nowym Jorku. Jak to się stało, że został uznanym projektantem? Z kim współpracował? Dlaczego zajął się projektowaniem światła? Gdzie można zobaczyć jego prace?