Na noże

  Na noże

  Kinga Burzyńska spotkała się na porannej kawie z, lekko zachrypniętą, Weroniką Książkiewicz. Jak myślicie, o której godzinie zaczyna się dzień aktorki i jak wygląda jej dieta? Czy w życiu codziennym Weronika przypomina choć trochę, graną przez siebie Wiolę Forygę? Na spotkanie z Weroniką zapraszamy dziś o 21.30 w serialu "Na noże".

  "To jest kobieta z ogromną pasją, z wielkimi marzeniami, która kocha swoją pracę. Dzięki temu, że ma twardy charakter (...) osiąga wszystkie swoje założenia." Ile jest Weroniki Książkiewicz w Wiolce z serialu "Na noże"? Czy prywatnie aktorka potrafi, i lubi, gotować?

  Z wykształcenia jest architektem krajobrazu, a z zamiłowania kucharzem i restauratorem. O kim mowa? O gościu Dzień Dobry TVN Mateuszu Gesslerze. Zapytaliśmy go, kiedy trzeba zacząć, aby być dobrym kucharzem, na czym polega praca szefa kuchni i co może zrobić klientowi, który narzeka.

  Jak głosi stare porzekadło, przez żołądek do serca. Czy gwiazdy serialu "Na noże" potrafią gotować i kiedykolwiek podrywali kobiety "na gotowanie"? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Piotr:" To już nasza trzecia ekranowa miłość. Przy pierwszej okazji byłem odrzucony, przy drugiej już było bliżej, a teraz ... mam już dwójkę dzieci". O atmosferze i ... słodkościach na planie serialu "Na Noże", Katarzynie Olubińskiej, opowiedzieli Dominika Kluźniak i Piotr Głowacki. Drugi odcinek już dziś o 21.30! Oglądacie?

  Już dziś wieczorem premiera nowego serialu TVN "Na noże". W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy odtwórców głównych ról: Wojciecha Zielińskiego i Piotra Stramowskiego. Jaka atmosfera panowała na planie? Czy Wojtek i Piotr nie lubią się również prywatnie? Czy panowie podczas pracy na planie naprawdę nauczyli się gotować? Postanowiliśmy to sprawdzić przygotowując dla aktorów mały test ;) Kto wygrał ten pojedynek?

  Niedziela z Dzień Dobry TVN Was zainspiruje: Polak potrafi, czyli jak zrobić biznes na odrabianiu domowych prac? Następnie: fanki ostrzą pazurki, bo oni idą na noże: Piotr Stramowski i Wojciech Zieliński - niesamowicie smakowity duet, a na koniec: na kolanach - Filip Chajzer na pielgrzymce. Jak sobie poradzi w świecie dewocjonaliów? Startujemy o 8.30!

  "Na noże" to nowy serial TVN, który znajdzie się wśród jesiennych nowości stacji. W rolach głównych zobaczymy między innymi Wojciecha Zielińskiego, Piotra Głowackiego oraz Joannę Jarmołowicz. Jaka temperatura panuje na planie serialu? Czy aktorzy podczas pracy nauczyli się gotować? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry Wakacje Kinga Burzyńska.

  Wojciech Zieliński postanowił zostać kucharzem i do tego ma kochankę, dla której smaży naleśniki. Zszokowanych fanów aktora uspokajamy - te wszystkie zmiany dokonały się na potrzeby nowego serialu TVN zatytułowanego "Na noże". Na plan wybrała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska, aby porozmawiać z Wojtkiem o jego roli w produkcji. Co łączy go z postacią, którą gra?