Monika Lewczuk

  Monika Lewczuk

  W Dzień Dobry TVN odbyła się premiera klipu Moniki Lewczuk do utworu Biegnę. Piosenka jest kolejnym singlem z debiutanckiej płyty wokalistki zatytułowanej #1. W wersji radiowej i teledyskowej utworu gościnnie wystąpił Antek Smykiewicz.

  Dziś ekspertami "Loży modowej" byli Ewa Minge i Tomasz Ossoliński. Tak ocenili stylizacje, w których pojawili się : Margaret - "ona śpiewa więc nie musi wyglądać", Magdalena Boczarska - "wie po co jest stylista, nie daje się przebierać", Katarzyna Grochola - "o gustach się nie dyskutuje", Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke - "Więcej takich par na polskich salonach", Magda Steczkowska - "Pół, na pół" i Monika Lewczuk - "Nie jest źle. To jest młoda dziewczyna, której wiele można". Jak Wy oceniacie te stylizacje? Zapraszamy do głosowania w naszej aplikacji!

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił hiszpański piosenkarz Álvaro Soler z polską wokalistką i byłą modelką Moniką Lewczuk. Zaśpiewali piosenkę "Libre". Nam się ona podoba, a Wam? W studiu Dzień Dobry TVN opowiedzieli, co ich połączyło...

  Na scenie Dzień Dobry Wakacje wystąpiła Monika Lewczuk. Zaprezentowała utwór "Ty i ja", który pochodzi z jej debiutanckiej płyty.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Monika Lewczuk. Zaprezentowała utwór "Ty i ja", który pochodzi z jej debiutanckiego albumu zatytułowanego #1.

  Na niedzielne Dzień Dobry Wakacje zapraszają gwiazdy: Piotr Rubik prosto z Disneylandu ze swoją Kliką, Ewa Farna na zlocie swoich fanów, Przemek Saleta z Tajkami w tajskiej kuchni oraz Gutek - kapitan, który na swoim jachcie samotnie opłynął ziemię. Zaczynamy o 8.30!

  Fiver jest znanym wrocławskim DJ-em i producentem, który do współpracy zaprosił czarującą wokalistkę Monikę Lewczuk. Co z tego wynikło? Posłuchajcie sami, bo wystąpili na scenie Dzień Dobry TVN!