modelki plus size

    modelki plus size

    Pojawiła się w "Top Model" i momentalnie wzbudziła zaciekawienie widzów. 26-letnia Agata Wiśniewska nie jest typową modelką noszącą rozmiar 34 czy 36, a zaliczaną do grona plus size. Jej uroda została doceniona przez jurorów show, mimo początkowych zastrzeżeń Marcina Tyszki dotyczących jej wagi. Czy modelka zamierza zmieniać sylwetkę i przejmuje się komentarzami na swój temat?

    Mężczyźni dzielą się na tych, którzy wolą te mniejsze i te większe. Kobiety także:). Filip Chajzer postanowił udać się na casting modelek size plus. Większość z nich uważa się za piękne i atrakcyjne kobiety. I słusznie!

    Jeszcze w 2008 r. Agnieszka Czerwińska była bardzo otyłą kobietą. Jej waga wahała się między 122 a 125 kg. Miała z tego powodu kompleksy, które zagłuszała swoją przebojowością. Co się wydarzyło w jej życiu, że postanowiła schudnąć? Jak zmieniło się jej życie odkąd zrzuciła 60 kg? Powiedziała o tym w Dzień Dobry TVN.

    Świat mody opanowany jest przez bardzo szczupłe modelki. Jednak od jakiegoś czasu w modelingu poszukiwane są już nie tylko modelki S, ale modelki XL, a nawet XXL. Czy kończy się era chudych modelek? Na te pytanie odpowiedziały - zaproszone do Dzień Dobry TVN - właścicielka agencji plus size Agnieszka Czerwińska i modelki XXL: Monika Łukaszuk i Katarzyna Orsini. A Marcin Prokop wyznał co jest dla niego dobrem narodowym. Domyślacie się?