moda z bloga

    moda z bloga

    Co to znaczy, że coś jest modne? Które gwiazdy są modne? Gdzie szukać inspiracji? O modowych trendach zbliżającej się wiosny rozmawialiśmy z blogerką modowa Tamarą Gonzalez Perea, znaną jako Macademian Girl.

    Jessica Mercedes wywołała ostatnio sporo zamieszania w internecie po tym, jak umieszczono wyciągnięty z wywiadu fragment, w którym mówi, że ma wszystko za darmo. Czy rzeczywiście tak jest? O tym powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

    Kopytko wielbłąda, spodnie typu "cichy szelest", sezonowe spodnie "dzieciństwo", spodnie od pidżamy w printy, klapki "rąbnięte" ze szpitala, kubotiny - to propozycje domowych stylizacje, przygotowane dla Was przez Katarzynę Krzyżanowską i Grzegorza Cypcara. Ich "ałtfity" robią furorę w internecie. Podobają się Wam? A W czym Wy chodzicie po domu? :)

    W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy Agatę Kaługę, założycielkę bloga dla "okrągłych" kobiet. Agata przekonuje, że dziewczyny, które mają problemy z otyłością wcale nie są gorsze od tych chudych i nie powinny popadać w kompleksy. Jak polubić samą siebie? Poznajcie prawdziwe kobiety... kobiety z krągłościami!