mister

  mister

  Jeden z portali dla biegaczy zorganizował ogólnopolski konkurs na Miss i Mistera Biegaczy. Oprócz wyglądu liczyła się również osobowość. Zobaczcie, kim prywatnie są zdobywcy tytułów: Magdalena Maćkowiak i Wojciech Weinar. Oboje uczestniczyli w wielu maratonach, w tym biegu nocą i po górach. Jaki jest ich najlepszy życiowy wynik? Kto wspierał ich w biegu po tytuł?

  Największą pasją Tomasza Jendryczko jest motoryzacja, a największym marzeniem spotkanie z Krzysztofem Hołowczycem! Rafał Maślak postanowił pomóc jego żonie, Zofii, zrealizować marzenie męża! Zobaczcie jak udała się kolejna, "MISTERnie" zaplanowana, niespodzianka!

  To był wyjątkowo ciężki rok dla Marioli, Zuzi i Mai Raczkowskich. Nasz wysłannik, Rafał Maślak, postanowił poprawić im humor. Zobaczcie, jaki "MISTERny Plan" wymyślił, by dziewczynki i ich babcia wspominały 2015 z uśmiechem na twarzy.

  Do studia Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy małą miss Antoninę Flak i jej tatę Jarosława oraz małego mistera Filipa Jodłowskiego i jego mamę Monikę. Czy konkursy piękności to dla dziecka przygoda i zabawa, czy niezdrowa rywalizacja o tytuł najładniejszego dziecka? Kim chciałaby być mała Antonina, kiedy dorośnie?

  O ogromnej presji, jaką na dzieci wywierają rodzice zgłaszający je do konkursów piękności i konsekwencjach stawiania przed dziećmi podobnych wyzwań, rozmawialiśmy z Martą Żysko-Pałubą. Jak udział w takich konkursach wpływa na psychikę dzieci i czy może być sposobem na walkę z tremą i pierwszym krokiem do kariery w modelingu?