Miss International

    Miss International

    8 października Miss Polski Magdalena Bieńkowska wyleci do Japonii, by przygotowywać się do wyborów Miss International. O przygotowaniach do wyjazdu z miss rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Jakie kreacje Magda zaprezentuje na konkursie? Ile zabiera ze sobą walizek? I czy ma tremę?

    Miss Polski 2014 Ewa Mielnicka właśnie wróciła z Japonii, gdzie odbywały się wybory Miss International 2015. Niestety nie udało jej się zdobyć korony, ale mimo to jest zadowolona z pobytu w Kraju Kwitnącej Wiśni. O blaskach i cieniach konkursu piękności w Japonii opowiedziała w Dzień Dobry TVN. Co zamierza robić po oddaniu korony Miss Polski? I dlaczego Dorota Wellman nazwała Ewę swoim ziomem?

    Dzień Dobry TVN towarzyszyło Miss Polski Ewie Mielnickiej w przygotowaniach do podróży na wybory Miss International. Konkurs odbędzie się w Japonii. Byliśmy pod dużym wrażeniem, kiedy dowiedzieliśmy się, ile sukienek zabiera ze sobą Ewa. Czy opanowała kilka słówek po japońsku?

    W środę w Dzień Dobry TVN coś z sąsiedzkiego życia - Filip Chajzer sprawdza, jak dobrze znamy osoby, które mieszkają obok. Następnie coś z życia tropiciela smaków - Mikołaj Rey odkrywa na nowo rukolę. A potem coś na jesienną nutę - jakie fryzury obowiązują w tym sezonie? A na koniec - jak trzeba się spakować, by zostać Miss International? Ewie Mielnickiej towarzyszyliśmy w przygotowaniu do wyjazdu do Japonii. Dzień Dobry TVN jutro o 8.00!