Mila Kunis

  Mila Kunis

  Przed nami kolejny wielki protest związany ze sprzeciwem wobec orzeczenia TK w sprawie aborcji. O prawa kobiet na całym świecie walczy wiele gwiazd. O aktorkach, które są zaangażowanymi działaczkami na rzecz równouprawnienia, opowiadała w naszym programie Anna Wendzikowska.

  Ashton Kutcher miał opinię podrywacza. Potem poznał Demi Moore i stworzył z nią - wydawało się, szczęśliwy związek. Niestety po 8 latach para się rozstała. Dlaczego? Powodem były zdrady aktora? Obecnie Kutcher jest związany z Milą Kunis. Czy uchodzą za szczęśliwą parę? O życiu uczuciowym aktora rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN z dziennikarką Anną Wendzikowską. Przy okazji dowiedzieliśmy się, jak długo w związku są Dorota Wellman i Marcin Prokop :)

  Ze "Złymi mamuśkami", czyli odtwórczyniami głównych ról w filmie: Milą Kunis, Kristen Bell i Kathryn Hahn spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska. Kobiety rozmawiały o świętach, kobiecym poczuciu obowiązku i rodzinie. Jak aktorki obchodzą święta w swoich domach? Lubią ten czas? Co posiadanie dzieci zmieniło w ich życiu? I jakie wartości oraz tradycje przeniosły z domu, w którym dorastały do własnego?

  Złe mamuśki to film o perfekcyjnych mamach, które któregoś dnia postanawiają rzucić wszystko i zrobić coś dla siebie. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska spotkała się z odtwórczyniami głównych ról: Milą Kunis, Christiną Applegate, Annie Mumolo i Kathryn Hahn, aby zapytać je o osobiste doświadczenia i przemyślenia związane z macierzyństwem. Skąd - według nich - bierze się ciśnienie na bycie idealną matką? Jakie marzenia mają zajęte mamy? Jakie stosunki z własnymi matkami mają aktorki?

  Na niedzielny poranek z Dzień Dobry Wakacje zaprasza Joanna Krupa. Ponadto Mila Kunis w roli złej mamuśki, a także zupełnie odmieniona Ewelina Lisowska. Na program zapraszają: Ula Chincz i Marcin Prokop. Startujemy o 8.30.

  W komedii Złe mamuśki zagrały: Mila Kunis, Christina Applegate, Annie Mumolo i Kathryn Hahn. Spotkała się z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Wendzikowska, aby porozmawiać o blaskach i cieniach macierzyństwa oraz marzeniach. Całą rozmowę zobaczycie już w najbliższą niedzielę w Dzień Dobry TVN.