Michalina Łabacz

    Michalina Łabacz

    Miłośnicy twórczości Wojciecha Smarzowskiego z niecierpliwością oczekiwali na premierę filmu "Wesele". Wybitny reżyser po raz kolejny zdecydował się opowiedzieć widzom historię, która skłania do refleksji nad otaczającą nas rzeczywistością. Czy jego najnowsze dzieło ma szansę na stałe zapisać się w pamięci Polaków? O pracy z wybitnym reżyserem opowiedziały aktorki Michalina Łabacz i Maria Sobocińska.

    W serialu "Pod powierzchnią" pojawi się dwóch nowych, intrygujących bohaterów: Iga i Radosław. Jaką rolę odegrają w intrydze? Aktorów, którzy wcielili się w te postacie: Michalinę Łabacz i Mateusza Banasiuka gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Czy kariery naszych gości rozwijają się tak, jak to sobie wcześniej wyobrażali?

    Piotr Kraśko: "Jeszcze chwilę temu był waszym mistrzem i decydował o Waszej przyszłości, a teraz spotykacie się na planie". W studiu Dzień Dobry TVN o pracy z Maciejem Stuhrem, który był ich wykładowcą w szkole filmowej, opowiedziały nam Michalina Łabacz i Eliza Rycembel. Jak odnalazły się na na planie "Belfra", u boku swojego nauczyciela?