męskie zawody

    Agnieszka Galewska to niezwykle przedsiębiorcza kobieta. W swojej karierze zajmowała wysokie stanowiska i w wielu miejscach pracowała wśród mężczyzn. W trakcie sesji do kampanii społecznej Marty Banaszek, "Dobra dla Ciebie? Idealna dla siebie" opowiedziała Darii Pacańskiej z dziendobry.tvn.pl o tym, co zdarzyło jej się usłyszeć od kolegów.

    Katarzyna Dobrońska od 10 lat pracuje jako hydraulik. Miłość do narzędzi już w dzieciństwie zaszczepił w niej tata. Teraz, choć często spotyka się z powątpiewaniami dotyczącymi jej umiejętności, udowadnia, że kobieta też może dać sobie w tym zawodzie radę. O swojej pasji opowiedziała w Dzień Dobry TVN.

    Kobieta - informatyk? Jeszcze parę lat temu taki pomysł mógł się wydawać totalną abstrakcją. Od jakiegoś jednak czasu z każdym rokiem przybywa studentek wydziałów informatyki i pań pracujących w działach it. Czy mężczyźni programiści powinni czuć się zagrożeni? Zapytaliśmy o to w Dzień Dobry TVN panie pracujące w IT: Karolinę Pilarczyk i Karolinę Wasilewską.