mesajah

  mesajah

  W tym tygodniu Cleo i Mesajah wypuścili klip do piosenki Eva. Gdzie był kręcony? Teledysk wywołał sporo kontrowersji, ponieważ w niektórych scenach fragmenty ciała artystki są zakryte pikselami, co sugeruje, że jest ona naga. Jak Cleo reaguje na niepochlebne komentarze?

  "Powrót Do Korzeni" to najbardziej osobisty i dopracowany album w karierze Mesajah. Na płycie znalazł się m.in. utwór "Wolne", który artysta zaprezentował na scenie Dzień Dobry TVN.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Mesajah. "Wolne" to pierwszy singiel, zapowiadający nadchodzący album muzyka. Jak Wam się podoba ta piosenka? Lubicie takie brzmienie?

  Jak to możliwe, że Polska + Peru = Jamajka? Na pytania Kingi i Bartka odpowiadał - Mesajah. Udało nam się go także namówić na czat z naszymi widzami oraz na występ na naszej scenie!

  Dorota Wellman i Marcin Prokop poprowadzili ostatni swój program. Ich fanów uspakajamy - żegnamy się z nimi tylko na moment. Dorota i Marcin wrócą do prowadzenia codziennych wydań Dzień Dobry TVN po wakacjach. Życzymy im udanego wypoczynku :) Przyłączycie się do życzeń?