mecz piłki nożnej

    mecz piłki nożnej

    Anna Lewandowska opowiedziała w mediach społecznościowych o rodzinnej wyprawie na mecz Bayern Monachium. Młodsza córka trenerki pierwszy raz miała okazję zobaczyć na żywo zmagania swojego taty na piłkarskiej murawie, dlatego wizyta na trybunach wiązała się z wielkimi emocjami. Stylizacje, jakie znana trenerka wybrała z tej okazji dla Laury i Klary, wzbudziły zachwyt internautów.

    Mecz Polska-Słowacja rozpocznie zmagania naszej reprezentacji na Mistrzostwach Europy w piłce nożnej. Spotkanie na stadionie w Sankt Petersburgu zaczyna się o godz. 18:00. Nie wszyscy jednak są kibicami futbolu. Dla osób niezainteresowanych występem biało-czerwonej drużyny w ramach Euro 2020 przygotowaliśmy alternatywę. Sprawdźcie, co ciekawego można obejrzeć w TVN i na Player.pl.

    Po spektakularnym wyczynie Roberta Lewandowskiego postanowiliśmy na gorąco zadzwonić do jego żony Ani Lewandowskiej. Co mu zrobiła przed meczem, w którym strzelił w kilka minut aż 5 bramek? Czy nowy sposób odżywiania przyczynił się do jego sukcesu? Co po meczu powiedział mu trener? Ania zdradziła nam również prywatną anegdotkę. Serdeczne gratulacje dla Roberta!

    539 sekund - tyle podobno według statystyk trwa średni stosunek seksualny Niemca, a Robert Lewandowski w tym czasie strzelił aż pięć bramek! 23 września od dziś to nie tylko pierwszy dzień kalendarzowej jesieni, ale historyczny "dzień po". Dzień po niesamowitych piłkarskich emocjach. Gratulujemy Robertowi sukcesu! ;)