Mateusz Hładki

  Mateusz Hładki

  Fani Michała Szpaka zgotowali mu gorące powitanie na lotnisku w Warszawie. Przypomnijmy, że w sobotę Michał Szpak zajął ósme miejsce w finale konkursu Eurowizji w Sztokholmie, a trzecie biorąc pod uwagę tylko glosowanie widzów konkursu. Sukcesu pogratulował mu dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki, który razem z fanami czekał na lotnisku na Michał Szpaka. Wokalista opowiedział mu o swoim pobycie w Sztokholmie i finałowym występie. Czy teraz po Eurowizji Michał Szpak myśli o międzynarodowej karierze?

  Gwiazdy spędzają sporo czasu ze swoimi stylistami i fryzjerami. Z czasem te relacje stają się bardzo przyjacielskie - zauważa dziennikarz Dzień Dobry TVN, który przyznaje, że zaprzyjaźnił się ze swoim fryzjerem. Zobaczcie, kto czesze Annę i Roberta Lewandowskich, Edytę Górniak, Justynę Steczkowską, Margaret, Natalię Siwiec, Grażynę Wolszczak i Katarzynę Bujakiewicz. Ile kosztuje cięcie u renomowanego stylisty fryzur?

  Może jeszcze nie wszyscy wiecie, że Marcin Prokop założył konto na Instagramie. Tą informacją podzielił się z widzami Dzień Dobry TVN i - wyraźnie zaskoczoną Dorotą Wellman - dziennikarz Mateusz Hładki. Jakie zdjęcia publikuje na swoim profilu? I czy Dorota Wellman też założy sobie konto na Instagramie?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy trójkę byłych uczestników "You Can Dance" - Briana Poniatowskiego, Mateusza Sobecko i Natalię Madejczyk. Co program zmienił w ich życiu? Czy sam udział w YCD daje gwarancję na taneczną karierę? Co trzeba zrobić, by żyć z tańca?

  Co słychać u byłego jurora "Mam Talent" Roberta Kozyry? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Robert przyznał, że obecnie ma więcej czasu dla siebie, od czasu do czasu produkuje też piosenki. Na czym konkretnie polega ta praca? Co robi w Londynie? i jak to się stało, że zajął się biżuterią?

  Rozpoczyna się 69. Festiwal filmowy w Cannes. Czego możemy spodziewać się po tegorocznej edycji konkursu? Jaki film otworzy festiwal? I kto ma największą szansę na Złotą Palmę? O święcie kina w studiu Dzień Dobry TVN opowiedział Mateusz Hładki.

  Do Warszawy zawitała wystawa „Cool Globes Warsaw” poświęcona ochronie środowiska i problemowi zmiany klimatu na Ziemi. Kto jest pomysłodawcą wystawy? Jest jest jej cel? Jak długo trwały prace nad przygotowaniem globów? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki rozmawiał na ten temat z Markiem Sulkiem i Janice Rzecki.

  Dziś wieczorem wyjątkowy odcinek "You Can Dance - Po prostu tańcz". Uczestnicy zatańczą w parach z finalistami z poprzednich edycji. Na parkiecie ponownie zobaczymy Mateusza Sobecko, Briana Poniatowskiego i Rafała "Roofiego" Kamińskiego. Jak wyglądają próby i czy tancerze denerwują się przed występem na żywo? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Premierę książki Dominiki Gwit poprowadził Mateusz Hładki. Okazuje się, że aktorkę i dziennikarza Dzień Dobry TVN łączą nie tylko sprawy zawodowe. Mateusz i Dominika lubią się również prywatnie. Gdzie się poznali? Zapytała ich o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Mateusz Hładki wybrał się, z kamerą Dzień Dobry TVN, na poranną, niedzielną herbatkę do dworku w Jajkowicach - rodzinnego gniazdka Nataszy Urbańskiej, Janusza Józefowicza i ich córki Kaliny. Zobaczcie jak pięknie mieszkają i co planują robić w czasie długiego majowego weekendu!

  W Nowym Targu gruchnęła wieść, że w jednym z basenów wykryto w wodzie plemniki. Jednak na podstawie wykonanych badań przeprowadzonych przez sanepid stwierdzono, że była to tylko plotka. A co by się stało, gdyby wyniki wskazały na zanieczyszczenie wody? Jak sprawdzana jest jakość wody w basenie? Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki zapytał o to Joannę Narożniak z Mazowieckiej Inspekcji Sanitarnej i instruktorkę pływania Sylwię Czech. Dowiedzieliśmy się również, jak często osoby przychodzące na basen, zamiast pływać zajmują się amorami.

  Do Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu trafiła kobieta chorująca na nowotwór. Niestety stwierdzono u niej nieodwracalne zmiany w mózgu. Pacjentka była w 17 tygodniu ciąży i, aby ocalić życie dziecka, lekarze postanowili podtrzymywać jej funkcje życiowe. Udało się to aż 55 dni. Po upływie tych dni przeprowadzili cesarskie cięcie. Do Wrocławia wysłaliśmy dziennikarza Dzień Dobry TVN Mateusza Hładkiego, aby sprawdził, jak czuje się mały Wojtuś. Jego rozmówcami byli: neonatolog prof. Barbara Królak-Olejnik i anestezjolog prof. Andrzej Kűbler. Lekarze powiedzieli również, jak przebiegała akcja ratująca życie dziecka. Gratulujemy lekarzom, a tacie Wojtusia życzymy wiele szczęścia.

  Projekt Polish-American Fashion Foundation może ułatwić naszym projektantom start na rynku międzynarodowym. Jaki jest cel ich działań? Czy każdy projektant może się zwrócić do fundacji o pomoc? O inicjatywie opowiedziała Alexandra Borowczak, Prezes Polish-Amercian Fashion Foundation. Na kanapie Dzień Dobry TVN gościliśmy również Łukasza Jemioła, który dzięki wsparciu Fundacji Alexandry Borowczak pokaże swoją kolekcję podczas nowojorskiego tygodnia mody. Jakie Łukasz ma rady dla początkujących projektantów?

  Agata Borowska na co dzień mieszka w Anglii. Tam też wystartowała w prestiżowym konkursie Top Model. Zaszła aż do finału. Czy od samego początku wierzyła w swój sukces? Czym konkurs różni się od telewizyjnego show? Ile pokonała dziewczyn podczas castingu? Dlaczego w ogóle zdecydowała się na emigrację? I jakie ma plany na przyszłość? Z Agatą rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Anja Rubik choć rzadko bywa w Polsce, na bieżąco śledzi to, co się u nas dzieje. Ostatnio modelka zaangażowała się w akcję #popieramdziewuchy. Jakie jest stanowisko Anji w sprawie ustawy antyaborcyjnej? I jak chce wspierać polskie kobiety? Jak udało jej się przekonać inne topmodelki, by poparły akcję? Z Anją Rubik rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Jesteśmy pierwszą ekipa telewizyjną, której Łukasz Jemioł pokazał swój apartamet w centrum Warszawy. Zobaczcie, jak mieszka znany projektant i, co kolekcjonuje. Czy wiecie, że Łukasz Jemioł najchętniej spędza czas w kuchni, bo - jak mówi kocha gotować... Które pomieszczenie zrobiło największe wrażenie na dziennikarzu Dzień Dobry TVN Mateuszu Hładkim?

  Spędziliśmy dzień z Małgorzatą Rozenek. Byliśmy z nią m.in. na zakupach, w czasie których usłyszeliśmy, jakie owoce musi mieć w domu i co lubi jeść jej partner - Radek Majdan. Po porannych zakupach na Małgosię czeka jeszcze wiele obowiązków zawodowych, między innymi praca na planie programu "Projekt Lady". Jaki Małgosia ma sposób na dobrą organizację czasu i co mówią o niej jej przyjaciele? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Już dziś wieczorem uczestnicy "You Can Dance" zatańczą na żywo. Jakie towarzyszą im emocje? Czy są przygotowani? Czego najbardziej się obawiają? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Maciej "Gleba" Folorek jest nie tylko świetnym tancerzem i srogim jurorem "You Can Dance - Po prostu tańcz", ale też zapalonym jeźdzcem. O czym przekonał się Mateusz Hładki, który spotkał się z Maciejem w Sopocie.

  Maryla Rodowicz i Helena Vondrackova wystąpiły razem na jednej scenie. Artystki, które przyjaźnią się od lat, zaśpiewały swoje największe przeboje dla kilkutysięcznej poznańskiej publiczności. Na ten koncert wybrał się też dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki. Helena i Maryla opowiedziały mu o początkach swojej przyjaźni. Czy to Maryla nauczyła Helenę mówić po polsku?

  Okazuje się, że kilka dni temu Norbi wziął po raz trzeci ślub. Kim jest jego wybranka? Gdzie się poznali? Jak wyglądało przyjęcie? Gdzie spędzą miesiąc miodowy? Okazuje się, że para pracuje również nad wspólnym zawodowym projektem. Jakim? Zapytał o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Viola Kołakowska na swoim kanale w Internecie parodiuje polskie szafiarki. Po co to robi? Co nie podoba jej się w polskim show-biznesie? I z jakim odbiorem spotykają się jej nagrania? Z Violą rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Jest niemalże wszędzie, nawet w produktach, które uchodzą za zdrowe i dietetyczne. O czym mowa? O cukrze rafinowanym - białym, słodkim i często niewidoczny. Jak dużo i jak często go jemy? Te pytania zadał sobie Australijczyk Damon Gameau, który po poznaniu odpowiedzi, porzucił swoją zdrową dietę i przez dwa miesiące jadł tyle cukru, ile zjada większość jego rodaków, czyli 40 łyżeczek dziennie. Swoje doświadczenia przedstawił w filmie i książce "Cały ten cukier". O swoim doświadczeniu i wpływie cukru na zdrowie powiedział dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu. Niektórzy z Was mogą być zaskoczeni tym, co zobaczą.

  Dziś wieczorem zobaczymy setny odcinek serialu "Singielka". Z okazji okrągłego jubileuszu byliśmy z kamerą na planie serialu. Jak zmieniło się życie Pauliny Chruściel odkąd została Elką? Czy to prawda, że na potrzeby roli musiała przejść sporą metamorfozę? Co zmieni się w życiu Elki w najbliższych odcinkach? Co lub kto sprawi, że główna bohaterka serialu na nowo odkryje w sobie kobiecość? Z Pauliną Chruściel rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Jessica Mercedes, jedna z najpopularniejszych polskich blogerek została dostrzeżona przez światowe media na paryskim tygodniu mody. Czy zainteresowanie przełożyło się na konkretne propozycje współpracy? Co zrobiło na niej największe wrażenie w Paryżu? Czy Jessica nie boi się tego, że moda na blogi w końcu przeminie? Jakie ma plany na najbliższą przyszłość? Zapytał ją o to dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Rozalia Romaniec ponad 20 lat temu przyjechała do Niemiec, aby studiować dziennikarstwo. Obecnie pracuje dla Deutsche Welle - niemieckiej publicznej stacji, która nadaje programy na cały świecie. Dziennikarza Dzień Dobry TVN Mateusza Hładkiego zaprosiła do siedziby telewizji. Zobaczcie, czym Rozalia się tam zajmuje i co mówią o niej współpracownicy.

  Mały Piotruś Wróbel choruje na nowotwór oczu. Chłopiec potrzebuje 1,5 miliona złotych na skomplikowane leczenie. Weźmy przykład z przedszkolaków z Gryfina i pomóżmy choremu Piotrusiowi! Z Piotrusiem i jego rodzicami spotkał się Mateusz Hładki.

  Dlaczego dawny wokalista polskiego boysbandu Just 5 postanowił zmienić branżę? Jak to się stało, że został instruktorem zumby? Co mu to daje? Czy już na zawsze zrezygnował z kariery wokalnej? Z Bartkiem Wroną spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Janusz Keplin, kierowca jednego z warszawskich autobusów, podczas pierwszego dnia w pracy uratował życie swojej pasażerce. Kiedy kierowca zorientował się, że dzieje się coś nie tak? Co dolegało kobiecie? I Jak obecnie czuje się pasażerka? Z Januszem Keplinem rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Na sobotnie śniadanie zaprosiła nas, do swojego domu, Joanna Przetakiewicz! Oczywiście skorzystaliśmy z zaproszenia, a projektantka zabrała Mateusza Hładkiego, z kamerą Dzień Dobry TVN, na wycieczkę po całym apartamencie! :) Jak Wam się podobało?