MasterCard

  Z nami gala zamknięcia Międzynarodowego Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard OFF Camera w Krakowie. W wydarzeniu wzięła udział cała plejada gwiazd: znane aktorki i aktorzy, światowe reżyserki i reżyserzy, znakomite producentki i producenci. Kto zadał szyku na czerwonym dywanie?

  Za nami ogłoszenie wyników konkursu głównego 15 edycji Festiwalu Mastercard OFF Camera. Który film zwyciężył? Jaka polska produkcja okazała się najlepsza? Posłuchaj rozmowy z Magdaleną Żak i Martą Szarzyńską w Dzień Dobry TVN.

  Trudie Styler: "Mam wiele pomysłów".

  29 kwietnia startuje Mastercard OFF Camera. To festiwal, na który czekają wielbiciele kina, ale także twórcy. To doskonała okazja żeby pokazali swoje produkcje. Wydarzenie otwiera drzwi do świata filmu i międzynarodowej kariery.

  Majówka, niekoniecznie w stylu hygge, walka o marzenia, słodko-gorzkie opowieści o rolach, z których chcemy wyjść. Filmy z Konkursu Polskich Filmów Fabularnych to przegląd tego, co w rodzimym kinie najciekawsze i najbardziej wartościowe. Co zobaczymy podczas 15. Mastercard OFF CAMERA i do kogo trafi 100 000 PLN?

  Polacy coraz częściej i chętniej robią zakupy w sieci, płacąc kartą. Nie zawsze jednak wirtualna przestrzeń okazuje się bezpiecznym miejscem do wydawania pieniędzy. Daria Auguścik, dyrektor ds. Rozwoju Biznesu w Polskim Oddziale Mastercard radzi, o co powinniśmy zadbać, by takie płatności nie narażały nas na niebezpieczeństwo czy wyciek danych.

  Na Festiwalu Kina Niezależnego Mastercard Off Camera pojawili się aktorka Anna Smołowik i reżyser Aleksander Pietrzak, czyli twórcy filmu "Czarna owca". To komediodramat o więzach nie do zerwania. Opowiedzieli m.in. o swojej drodze do kina.

  Przed nami już 14. edycja festiwalu filmowego Mastercard OFF CAMERA. Od 3 do 12 września w Krakowie i na Player.pl będzie można oglądać festiwalowe produkcje z całego świata. To nie lada gratka dla wszystkich fanów kina. O szczegółach opowiedzieli w Dzień Dobry TVN Alicja Myśliwiec, dziennikarka i rzeczniczka wydarzenia, a także Andrzej Chyra, aktor i reżyser.

  Za nami gala zamknięcia 13. edycji festiwalu kina niezależnego Mastercard Off Camera. W naszym studio tegoroczni zwycięzcy - aktorka, Zosia Domalik, a także reżyser i scenarzysta filmowy, Bartosz Kruhlik, twórca "Supernovej"

  13. edycja Mastercard OFF Camera przeszła do historii. W tym roku festiwal niemal w całości został przeniesiony na platformę player.pl, gdzie można było zobaczyć konkursowe filmy i spotkania z twórcami. Transmitowana była także gala zamknięcia, podczas której wręczono nagrody najlepszym filmom i aktorom.

  Trwa festiwal Mastercard OFF Camera 2020. Od 11 września na platformie player.pl i stacjonarnie, w Krakowie, miejsce mają pokazy kina niezależnego. Nowa, hybrydowa formuła to odpowiedź na pandemię koronawirusa. Tym bardziej warto więc skorzystać z okazji i wziąć udział w wydarzeniu. Filmy obecnie dostępne na Player.pl znikną z serwisu wraz z końcem festiwalu.

  Festiwal Mastercard OFF CAMERA w Krakowie i na player.pl trwa do 25 września. Podczas ostatniego weekendu nasz reporter, Marcin Sawicki spotkał się z Maćkiem Musiałem, który opowiedział mu o swojej relacji z kinem niezależnym, krytyce filmowej i planach zawodowych. Co nowego u aktora?

  Trwa 13. Mastercard OFF Camera. Festiwal kina niezależnego to święto filmów i seriali. W tym roku realizowany jest w formie hybrydowej - w kinie oraz w serwisie player.pl. Małgorzata Wasiuk, dyrektor departamentu strategii marki BNP Paribas, opowiedziała o udziale bankowców w tym kulturalnym wydarzeniu.

  15 dni festiwalowych, pełnych wrażeń i kilkadziesiąt filmów z całego świata. Tegoroczna edycja Mastercard OFF CAMERA przybrała inną formę hybrydową. Między 11 a 25 września filmy możecie oglądać na platformie Player.pl. Co składa się na program festiwalu?

  Już wkrótce rusza 13. Matercard Off Camera. Tegoroczny festiwal będzie trwał aż 15 dni i będzie miał nową formułę - odbędzie się zarówno stacjonarnie, w Krakowie, jak i w przestrzeni online w serwisie Player. Jakie atrakcje czekają na uczestników? Zdradziła Alicja Myśliwiec, rzecznik prasowa festiwalu.

  Jurek Owsiak: "Polacy, rodacy gdziekolwiek jesteście, tu w Polsce, w Europie, na całym świecie (...) Jesteśmy razem! Tworzymy rzeczy niezwykłe, nieprawdopodobnie piękne"! Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra dziś przez cały dzień! A my, przez cały dzień, będziemy na bieżąco relacjonować wielki 26. finał WOŚP! Bądźcie z nami i grajcie z orkiestrą!