Marta Parciak

    Marta Parciak

    Niestety nie każda z nas może pochwalić się idealną cerą. Jak makijażem zamaskować niedoskonałości? Reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska zapytała o to ekspertkę Lirene Martę Parciak.

    Idealny makijaż przez cały dzień? Jest możliwy nie tylko w filmach! Jak go zrobić? W Dzień Dobry TVN Marta Parciak - ekspertka i ambasadorka marki Lirene pokazała, jak nałożyć podkład, by został na naszej twarzy przez cały dzień. Czy należy poprawiać go w ciągu dnia? Jak skutecznie utrwalić makijaż?

    W kawiarence gościliśmy ekspertkę Lirene Martę Parciak. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska zapytała ją, jakie makijaże będą modne tej wiosny i jak ładnie rozświetlić skórę. Dowiedzieliśmy się również, jak za pomocą rozświetlacza można optycznie powiększyć usta.

    Tej jesieni modne będą usta w kolorach: wina, ciemno czerwonym i fioletowym. A po jakie cienie do powiek warto będzie sięgnąć? Czy rozświetlanie nadal będzie w modzie? O tym gość Dzień Dobry TVN makijażystka Marta Parciak.

    W piątek w Dzień Dobry TVN: naturalny i dlatego doskonały... Agnieszka Cegielska sprawdza z czym się je awokado. Następnie: głosem eksperta wyjaśniamy czym jest zespół FAS i, dlaczego coraz częściej rodzą się dzieci z promilami we krwi. A na koniec: usta górą! Marta Parciak, mistrzyni Polski w makijażu, doradzi jak tej jesieni podkreślić swoje atuty. Bądźcie z nami jutro od 8:00!

    Kilka tygodni temu Marta Parciak została mistrzynią Polski w makijażu, udowadniając tym samym, że bez ukończenia odpowiedniej szkoły, ale dzięki wielkiej pasji, spełnianie marzeń jest możliwe. W Dzień Dobry TVN opowiedziała, jak wyglądają takie zawody i, co ją czeka w najbliższym czasie. Dowiedzieliśmy się również, jakie kolory cieni do powiek są modne w tym roku.