Marta Bijan

  Marta Bijan

  Pamiętacie kultowy program "X Factor"? To właśnie dzięki tej produkcji wiele utalentowanych wokalistów zaczęło wspinać się po szczeblach kariery muzycznej. Obecnie na swoim koncie mają solowe albumy, wyprzedane trasy koncertowe, a także rzeszę wiernych fanów. My postanowiliśmy sprawdzić, jak radzą sobie nie tylko zwycięzcy, ale także uczestnicy, którzy podczas czterech sezonów dotarli do ścisłego finału.

  Okazuje się, że miarą sukcesu dla młodego wokalisty jest dziś liczba odsłon na Youtube. Czy kontrakt z wytwórnią jest w obecnych czasach passe? Jak zostać zauważonym w Internecie? O co chodzi z optymalizacją treści w sieci? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy wokalistów Martę Bijan i Patryka Kumóra oraz Kamila Bolka, eksperta wideo marketingu.

  Na dachu Dzień Dobry Wakacje wystąpiła dziś Marta Bijan z utworem - "Mówiłeś". Jak Wam się podobało? :)

  Jak do egzaminu dojrzałości przygotowuje się Marta Bijan, finalistka 4. edycji programu X Factor? Dziewczynie towarzyszyła kamera Dzień Dobry TVN. Czy muzyka pomaga jej w nauce? Co ją rozprasza? Jak wspominają Martę nauczyciele? Czego maturzystka najbardziej się obawia? Czy ma jakiś talizman, który przyniesie jej szczęście? Co będzie robić po maturze? Leniuchować czy pracować nad płytą?

  Marta Bijan była objawieniem czwartej edycji „X Factor”, ale już przed pójściem do programu miała spore grono fanów, którzy pokochali jej nagrania zamieszczone w internecie. Jak godzi przygotowania do matury z karierą muzyczną? Czy jej popularność rośnie po występie w "X Factor"? Dlaczego wolałaby wyśpiewać maturę?