MaRina

  MaRina

  Marina zaskoczyła swoich fanów. Po niespełna roku od wydania singla „News” artystka zaprezentowała kolejny utwór „Nigdy więcej”. Tym razem wokalistka pokazała się w nieco innej odsłonie, zapraszając do współpracy rapera Young Igi’ego. Do udziału w teledysku namówiła także swojego męża, Wojtka Szczęsnego.

  Fani MaRiny czekali na tą płytę aż 6 lat! W międzyczasie piosenkarka przeszła poważną operację strun głosowych. Czy bała się, że już nigdy nie będzie jej dane stanąć na scenie? Jaki wkład w płytę miał jej mąż Wojciech Szczęsny? Na scenie Dzień Dobry TVN MaRina zaśpiewała piosenkę "Hiding In The Water" ze swojej świeżo wydanej płyty.

  Niedawno MaRina wydała nowy singiel zatytułowany Takin' Ya Rock Out. Jak powstał teledysk do tego utworu? Kiedy ukaże się nowa płyta? Piosenkarkę zapytaliśmy również o życie w Turynie. Czy podoba jej się to miasto? Wokalistkę gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Jury konkursu Mistrz Makijażu organizowanego przez Dzien Dobry TVN i markę Rossmann postawiło przed finalistkami niezwykle trudne zadanie: makijażystki amatorki miały wykonać makijaż - improwizację w stylu boho. Która z nich lepiej poradziła sobie z zadaniem? Zobaczcie wielkie emocje i zwyciężczynię konkursu, która w nagrodę otrzymała 10 000 złotych! A pracę finalistek oceniły jak zwykle: Maxineczka, Marina i Anna Gleń.

  W drugim półfinale konkursu Mistrz Makijażu, organizowanego przez Dzień Dobry TVN i markę Rossmann dwie Dominiki miały za zadanie wykonać makijaż dla kobiety dojrzałej. Co było w nim najtrudniejsze? Która uczestniczka lepiej poradziła sobie z zadaniem? Pracę makijażystek amatorek oceniło jury w składzie: Maxineczka, Marina i Anna Gleń.

  To pierwszy półfinał konkursu Mistrz Makijażu, organizowanego przez Dzień Dobry TVN i markę Rossmann. Tym razem uczestniczki miały za zadanie wykonać makijaż ślubny. Jakie trudności napotkały po drodze? Która z nich lepiej przygotowała modelkę na najważniejszy dzień w życiu kobiety? Oceniło to jury w składzie: Maxineczka, Marina i Anna Gleń. Zobacz, kto przeszedł do finału i spotka się z nami jeszcze raz w ten piątek!

  W czwartym ćwierćfinale konkursu "Mistrz Makijażu" organizowanego przez Dzień Dobry TVN i markę Rossmann spotkały się: Dominika Mizia i Anna Kobier. Ich zadaniem konkursowym było wykonanie makijażu ust. Jak dziewczyny sobie poradziły i, jak zostały ocenione przez jury?

  To już trzeci ćwierćfinał konkursu Mistrz Makijażu organizowany przez Dzień Dobry TVN i markę Rossmann. W szranki stanęły: młoda mama Dominika Przybylska i maturzystka Paulina Witkowska. Ich zadaniem było stworzenie idealnego makijażu brwi, dostosowanego do urody modelki. Która z nich lepiej wykonała to trudne zadanie? Pracę zawodniczek oceniało jury w składzie: Marina, Maxineczka i Anna Gleń.

  W drugim ćwierćfinale konkursu Mistrz Makijażu, organizowanego przez Dzień Dobry TVN i markę Rossmann, pojedynek na nieklasyczne smoky eyes. Obie uczestniczki, Iga Sznajder i Agnieszka Kurek, lubią makijażowe szaleństwa i eksperymenty z kolorami. Która lepiej poradziła sobie z zadaniem? Oceniło to jury w składzie: Marina, Maxineczka i Anna Gleń. Zobaczcie, kto wygrał pojedynek na pędzle i cienie do powiek!

  W pierwszym ćwierćfinale konkursu "Mistrz Makijażu" organizowanego przez Dzień Dobry TVN i markę Rossmann spotkały się: studentka Katarzyna Górka i fotografka Izabela Klorek. Makijażystki-amatorki miały za zadanie pomalować swoje modelki na rozmowę kwalifikacyjną. Ich prace oceniło jury w składzie: Marina, Maxineczka i Anna Gleń. Który makijaż zwyciężył? Zobaczcie!

  Jak gwiazdy obchodziły walentynki? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska przeczesała Instagrama w poszukiwaniu informacji! Zobaczcie, co na swoich profilach opublikowali: Robert Lewandowski, Agnieszka Woźniak-Starak, Natalia Jakuła, Tamara Arciuch, Grzegorz Hyży, Weronika Rosati, Wojciech Szczęsny, Katarzyna Warnke, Natalia Kukulska i Piotr Kraśko.

  Co MaRina sądzi o swojej internetowej popularności? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska spytała ją o to, na pierwszej od trzech lat imprezie, na której pojawiła się piosenkarka.

  Na scenie Dzień Dobry TVN gościliśmy niezwykły duet: gwiazdę brytyjskiego popu Jamesa Arthura i polską wokalistkę - MaRinę. Posłuchajcie: James Arthur – “Let Me Love The Lonely” (feat. MaRina). Dowiedzieliśmy się również skąd się znają i co zainspirowało ich do współpracy.

  Marina Łuczenko wyszła za mąż za Wojciecha Szczęsnego. Para pobrała się na jednej greckich wysp. Termin uroczystości udało się małżonkom ukryć przed mediami. O szczegółach ceremonii i ślubnej kreacji wokalistki, w studiu Dzień Dobry TVN, opowiedziała Agnieszka Jastrzębska.

  Po kilku latach przerwy spowodowanej utratą głosu i operacją strun głosowych MaRina wraca z nowym singlem. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o operacji, pracy nad nową płytą i o swoim życiu na walizkach. Czy znajduje czas dla swojego życiowego partnera Wojciecha Szczęsnego? Czy planują ślub? I wreszcie, czy zamierza koncertować, czy może chce skupić się na pracy w studiu?

  W czwartek w Dzień Dobry TVN: MaRina - na chwilę wycofała się z życia zawodowego, ale warto było czekać! U nas wielki powrót z teledyskiem nagranym w Los Angeles. W programie także: pozornie dzieli je wszystko, ale łączą wspólne przeżycia - poznajcie siostrzaną przyjaźń pewnej Polki i Czeczenki. A na koniec: szafa jednej z najpiękniejszych Polek - Bogna Sworowska - była modelka i ikona stylu! Bądźcie z nami jutro od 8:00!

  Została nominowana do nagród Viva Comet 2012 w czterech kategoriach: Artystka Roku, Płyta Roku,Teledysk Roku, Image Roku. Na naszej scenie Marina Łuczenko wykonała utwór „Rainbow After Rain”.

  Doda, Marina Łuczenko , Natalia Lesz, Ewa Farna, Honorata "Honey" Skarbek, Wojtek Łozowski , Sylwia Grzeszczak , Mrozu, Iwona Węgrowska wspominali swój pierwszy przebój, a Agnieszka Dygant ciężko pracuje na planie serialu. Ich wszytskich, w ogień pytań, wzięła dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Czy Marina wystąpi w Playboyu? Czy Doda wyemigruje do USA? Jak śpiewa Barack Obama? O tym wszystkim oraz o tym, kto wygląda bardziej sexy w bieliźnie niż "goła baba" opowiedziała nam Agnieszka Jastrzębska!

  Piosenkarka, kompozytorka i aktorka. Na scenie Dzień Dobry TVN MaRina wykonała utwór "Lie More". Ma szansę na nagrodę Viva Comet?

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska podglądała Marinę, kiedy wokalistka stawiała pierwsze snowboardowe kroki. Marina zdradziła, że niebawem wyjeżdża do Stanów Zjednoczonych. Czy zostawi Polskę i to bez managera?

  Marina ostro wzięła się do pracy. Efektem tego jest jej debiutancka płyta, która ukaże się już 5 listopada. Jak powstawał teledysk do utworu "Electric Bass"? Czy wyszło jej na dobre rozstanie się z była managerką?