Margaret

  Margaret

  Zanim Margaret stała się popularną wokalistką, imała się różnych zajęć. Pracowała w sklepie odzieżowym, sprzątała domki wczasowe, była kelnerką oraz bileterką. Jak to się stało, że zdecydowała się na drogę artystyczną? Margaret pochodzi z mniejszej miejscowości. Czy kiedykolwiek miała z tego powodu kompleks? Z Margaret rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Basia Pasek.

  Utwór "Byle jak" pochodzi z wydanej w 2017 roku płyty Margaret zatytułowanej "MONKEY BU$INESS". Artystka wykonała go na scenie Dzień Dobry TVN. Podoba się Wam?

  "Monkey Business" - to najnowsza, długo oczekiwana płyta Margaret. Dziś jej premiera. - Ja przy tej płycie starałam się zrobić jak najfajniejszą muzykę, która mi się podoba - mówiła w Dzień Dobry TVN wokalistka. Ile pracowała nad płytą i, jak wyglądała jej praca? Czy wszystkie piosenki na płycie są jej autorstwa? Czy na nowej płycie śpiewa tylko po angielsku?

  Do naszej kawiarenki zaprosiliśmy Margaret, ambasadorkę marki Semilac oraz Joannę Janicką-Darol, manager ds. nowych trendów w Semilac. Czym inspirowała się Margaret tworząc swoją kolekcję lakierów hybrydowych? Jaki jest jej ulubiony kolor lakieru? Co jest modne w tym sezonie i jakie paznokcie powinnyśmy nosić? Zobaczcie!

  ...którego smerfa wybrałaby na życiowego partnera? Na scenie Dzień Dobry TVN Margaret z piosenką "Blue Vibes" do filmu "Smerfy. Poszukiwacze zagonionej wioski". Utwór jest również zapowiedzią nowej płyty piosenkarki.

  Alicja Napiórkowska wybrała się na "modową wyprawę" do garderoby Margaret. Zobaczcie jakie ciekawostki stylistka znalazła w szafie piosenkarki.

  Dziś ekspertami "Loży modowej" byli Ewa Minge i Tomasz Ossoliński. Tak ocenili stylizacje, w których pojawili się : Margaret - "ona śpiewa więc nie musi wyglądać", Magdalena Boczarska - "wie po co jest stylista, nie daje się przebierać", Katarzyna Grochola - "o gustach się nie dyskutuje", Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke - "Więcej takich par na polskich salonach", Magda Steczkowska - "Pół, na pół" i Monika Lewczuk - "Nie jest źle. To jest młoda dziewczyna, której wiele można". Jak Wy oceniacie te stylizacje? Zapraszamy do głosowania w naszej aplikacji!

  Poznali się gdy Margaret zaczynała swoją karierę. Jak wyznała dziennikarzowi Dzień Dobry TVN Mateuszowi Hładkiemu, Bartek na początku ją przerażał. Dziś Bartek Janusz i Margaret pomieszkują razem gdy nachodzi ich jesienna chandra. Na jakie próby wystawiona została do tej pory ich przyjaźń?

  Dlaczego w wieku 16 lat postanowiła wyprowadzić się z domu? Czy czuje, że "coś traci" przez to, że jest rozpoznawalna i czy było jej smutno gdy jej piosenka nie dostała się na Eurowizję? Naszym gościem była - Margaret! Jak Wam się podoba jej piosenka - "Cool me down"?

  W sobotę w Dzień Dobry TVN dużo pozytywnych wrażeń! Syryjscy uchodźcy, których podróż do Rzymu relacjonowały światowe media. Następnie: gotował na igrzyskach olimpijskich w Londynie, a swoimi przepisami podbił podniebienia Brytyjczyków. Kim jest Damian Wawrzyniak? A także: inspiruje i zachwyca - na naszej scenie i czacie zawsze pozytywna Margaret. Bądźcie z nami w sobotę od 8:00!

  Śpiew towarzyszy Basi Sypion wszędzie. Nasz wysłannik, Rafał Maślak, miał dla Basi niemałą niespodziankę. Zobaczcie, jaki "MISTERny Plan" wymyślił, by dziewczynka mogła spełnić swoje marzenie.

  Margaret bierze udział w eliminacjach do Eurowizji. Z jaką startuje piosenką? Bukmacherzy są zdania, że wokalistka ma szansę wygrać cały konkurs. Jak sama Margaret ocenia swoje szanse? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Drugi raz, z okazji Świąt Bożego Narodzenia, goście Dzień Dobry TVN: Sarsa, Margaret, Kasia Popowska, Pamela Stone, Antek Smykiewicz i Rafał Brzozowski postanowili połączyć siły i nagrać wspólną płytę „Gwiazdy po kolędzie”. Powiedzieli nam, na co zostaną przeznaczone pieniądze ze sprzedaży tego albumu i kiedy zagrają wspólny koncert.

  Wszystkich fanów zapraszamy na spotkanie z: Sarsą, Margaret, Kasią Popowską, Antkiem Smykiewiczem, Rafałem Brzozowskim i Pamelą Stone! W sobotę, 12 grudnia, będziecie mogli dostać autograf, zrobić sobie "selfie" i porozmawiać ze swoim idolem! Zaczynamy o 8.30! Czekamy na Was!

  Sarsa, Margaret, Rafał Brzozowski i Antek Smykiewicz i Kasia Popowska, popularni obecnie wokaliści spotkali się w studiu, by wspólnie nagrać kolędy i świąteczne piosenki. Po co to robią? I jak im się współpracowało?

  W studiu Dzień Dobry TVN gościł wyjątkowy duet. Margaret i Matt Dusk nagrali razem płytę. Album zawiera interpretacje lekkich jazzowych standardów. Gdzie Margaret poznała Matta? Czy od razu się polubili? Czym polska gwiazda zaimponowała Duskowi? I dlaczego ta płyta to spełnienie marzeń mamy Margaret?

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: Margaret w duecie z Mattem Duskiem - dwie różne muzyczne bajki, których połączenie dało magiczny efekt. Następnie Marek Niedźwiecki - myślicie, że tylko radio jest jego miłością? Nic bardziej mylnego! U nas o swoich dwunastu podróżach do Australii. A na koniec: od rockowej do romantycznie akustycznej - Ewa Farna w nowej odsłonie. Musicie to zobaczyć! Startujemy o 8.30. Program poprowadzą Magda Mołek i Marcin Meller.

  Duet: Margaret i Matt Dusk to "połączenie dwóch różnych światów, które działa"! Jak zrodził się pomysł stworzenia wspólnego albumu jazzowego i co można będzie usłyszeć na tej płycie? Z kamerą Dzień Dobry TVN towarzyszyliśmy artystom podczas nagrywania teledysku do kolejnego klipu promującego krążek.

  Margaret lubi tatuaże. Ile miała lat, kiedy zrobiła sobie pierwszy tatuaż? Jak zareagowali rodzice, kiedy się o nim dowiedzieli? Dlaczego została wyrzucona z internatu? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała piosenkarkę o jej grzeszki z młodości.

  W małym ciele, wielki głos! Gośćmi Dzień Dobry TVN była wokalistka Małgorzata Jamroży "Margaret" wraz ze swoją mamą Elżbietą. Z wokalistką porozmawialiśmy, nie tylko o muzyce, ale i o tym kto jest dla niej autorytetem. Mama piosenkarki opowiedziała, jakim dzieckiem była Małgosia oraz dlaczego stosowała wobec niej szantaż. Czy nie wierzyła w talent córki i jej marzenie o wielkiej karierze? Przypadkiem udało się nam dowiedzieć, czym Margaret zaskoczy fanów na swojej nowej płycie!

  W sobotę w Dzień Dobry TVN: jest idolką młodych, a kto dla niej jest autorytetem? U nas Margaret razem z mamą. Następnie Wojciech Pokora - ulubieniec Polaków od kilkudziesięciu lat i mąż swojej żony od lat sześćdziesięciu. Na naszych kanapach z żoną i wnuczką, która poszła w ślady dziadka. A na koniec Marcin Wyrostek na czacie, a Magdalena Popławska w trakcie nowego wyzwania. Bądźcie z nami o 8.30! Program poprowadzą Magda Mołek i Marcin Meller.

  W zeszłym roku ukazał się debiutancki album Margaret Add the Blonde. Ostatnio piosenkarka stworzyła teledysk do trzeciego singla Heartbeat promującego wspomnianą płytę. Pokazała w nim nieznaną dotąd twarz: seksownej kobiety. Czym różni się ten teledysk od innych? Kto go wyreżyserował? Jaką historią opowiada teledysk? Z Margaret rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Katarzyna Olubińska.

  Niedziela z Dzień Dobry TVN to spotkanie z Margaret, która opowie o muzyce, przyjaźni i dojrzewaniu. Będziecie mogli też porozmawiać z nią na czacie! Odwiedzi nas twórca kultowych filmów i kobieta, którą kocha. Tylko u nas: Marek Koterski z żoną. W programie także: ma 37 lat, jest redaktorem naczelnym największej codziennej gazety w Szwecji i ma polsko brzmiące nazwisko. W tę niedzielę poznacie Piotra Wołodarskiego. Bądźcie z nami od 8:30! Zapraszamy w imieniu Kingi Rusin i Bartosz Węglarczyka!

  Co na temat swoich telewizyjnych doświadczeń mieli do powiedzenia: Piotr Rubik, Martyna Wojciechowska, Dawid Podsiadło, Leszek Balcerowicz, Margaret, Mariusz Wlazły, Kayah, Cezary Żak i Mariusz Treliński? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Od jakiegoś czasu Dominika Gwit pod czujnym okiem dietetyków traci na wadze. Ile już schudła? Czy w czasie Świąt Bożego Narodzenia będzie trzymała się diety? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Klątwa nagrody. Czy gwiazdy w nią wierzą? O to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała na Różach Gali: Marylę Rodowicz, Leszka Wronkę, Halinę Mlynkową Katarzynę Herman, Margaret w czapce Myszki Myszki, Tomasza Ossolińskiego oraz Katarzynę Warnke.