Marek Zieliński

  Marek Zieliński

  Zofia i Ludwika Woźnickie to siostry bliźniaczki i pisarki, popularne zwłaszcza w latach 60. i 70. XX wieku. Siostry Woźnickie były przyszywanymi ciotkami braci Kaczyńskich. Zofia Woźnicka była nawet matką chrzestną Lecha Kaczyńskiego. Jakie dzieciństwo mieli bracia Kaczyńscy? Całą historię znajdziemy w najnowszej książce Mariusza Szczygła. Czego od sióstr Woźnickich dowiedział się o braciach Kaczyńskich? Los sióstr był okrutny, ponieważ obie popełniły samobójstwo. O szczegółach książki w studiu Dzień Dobry TVN opowiedział jej autor Mariusz Szczygieł.

  Barbara Kańska-Bielak: "Zaczęło się to 1 czerwca 1918 roku, kiedy mój dziadek i babcia kupili całe wyposażenie studia". Sto lat polskiej wolności opowiedziane zdjęciami krakowskiego zakładu fotograficznego.

  Czy całe ich życie jest podporządkowane sportowi? Ile czasu poświęcają na aktywność w mediach społecznościowych? W Dzień Dobry TVN, jedna z najpopularniejszych sportowych par w polskim internecie - Sylwia i Akop Szostakowie, którzy swoim fanom w mediach społecznościowych doradzają co jeść i jak ćwiczyć.

  Zapraszamy na 2. część weekendowego przewodnika po Zagrzebiu. Co, tym razem, postanowił pokazać nam podróżnik - Michał Cessanis? Co trzeba zjeść w Zagrzebiu, gdzie wybrać się na zakupy i co koniecznie zobaczyć? Sprawdźcie.

  Maraton nowojorski jest królem wszystkich maratonów. W tegorocznym biegu wzięło udział ponad 50 tys. osób z całego świata. Wśród nich był również reporter Dzień Dobry TVN Marek Zieliński. Dzięki jego relacji mogliśmy zobaczyć, jakie formalności trzeba spełnić, aby wystartować i poczuć emocje związane z udziałem w tym maratonie. Jakie cele mieli tegoroczni maratończycy? Który odcinek jest najtrudniejszy? Czy Marek pobił swoją życiówkę?

  Już sama myśl o szpagacie wywołuje u niektórych ciarki i ból mięśni. Reporter Dzień Dobry TVN Marek Zieliński zebrał się w sobie, aby udowodnić, że nie ma się czego bać. Mimo że nie był za bardzo rozciągnięty, dał się namówić na ćwiczenia, przygotowujące do wykonania "sznurka". Gratulujemy odwagi :)