Marcin Miller

  Marcin Miller

  Lider i wokalista zespołu disco polo Boys Marcin Miller zaprojektował własną kolekcję ubrań. O to, jak do tego doszło zapytała muzyka dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Tania sensacja kosztuje czasami sporo zdrowia. Przekonało się o tym wiele gwiazd. Jak znani i lubiani zareagowali na wieść, że nie żyją? Co wówczas czuli? Po co serwisy internetowe zamiszczają takie informacje na swoich portalach? Studio Dzień Dobry TVN odwiedził Marcin Miller, lider zespołu Boys oraz Maciej Ziarek, analityk zagrożeń.

  Na ekrany kin wchodzi film "Disco polo". W Dzień Dobry TVN gościliśmy reżysera obrazu Macieja Bochniaka. Jak wspomina pracę na planie? Czy w filmie było miejsce na improwizację? Jak reżyserowi współpracowało się z żoną - Joanną Kulig - która w filmie zagrała divę disco polo? Dlaczego wybrał właśnie ją?

  W naszym studiu gośćmi byli muzycy z zespołu Boys. Wszyscy dali się ponieść, a najbardziej Kinga Rusin. Zaśpiewała "Jesteś szalona!". Emocje - gwarantowane!

  Zespół powstał przez przypadek. Na początku planowali grać tylko na weselach. W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy zespół Boys, czyli Marcina Millera, Jana Cieniewicza, Andrzeja Jabłońskiego i Marcina Dardzińskiego. Jakie były początki legendarnych już Boysów? Jak na początku miał się nazywać zespół ? Czy mają już dość utworu "Jesteś szalona"?