manager

  Britney Spears nie schodzi z nagłówków prasy na całym świecie. Wszystko przez proces sądowy, w którym walczy o swoją wolność z własnym ojcem, który sprawuje nad nią kuratelę. Sprawa zaogniła się do tego stopnia, że piosenkarka zdecydowała się przejść na emeryturę, o czym powiadomił jej manager, który sam postanowił odejść z jej teamu.

  Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała Tatianę Okupnik o to, czy jej małżeństwo rzeczywiście wisi na włosku. O co apeluje Tatiana Okupnik do Marcina Gortata, którego managerem jest jej mąż Michał Micielski?

  Czy Czarek jest zadowolony? Jakie komentarze pojawiają się w mediach od kiedy świat usłyszał o nowej funkcji Edyty? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska o nowej roli Edyty Pazury rozmawiała z małżeństwem Pazura.

  Prawie 2/3 ankietowych Polaków jest przeciwko pracy w jednej firmie ze swoim partnerem życiowym. A co o tym sądzą nasi goście: Anna Wyszkoni – wokalistka wraz ze swoim partnerem i managerem gwiazd Maciejem Durczakiem oraz Rafał Rutkowski – aktor wraz ze swoją żoną i managerem Magdaleną Godlewską.

  Z dziennikarką Karoliną Korwin-Piotrowską i ekonomistą Markiem Zuberem rozmawialiśmy w Dzień Dobry TVN o tym, jak artyści mogą się chronić przed managerami-oszustami? Czy artysta powinien dawać managerowi pełnomocnictwo do podpisywania za niego umów?

  Co gwiazdy będą nosić wiosną? Kto i dlaczego ostatnio rozstał się ze swoim agentem i, kto dostał nagrodę Grammy, a nie dostał Fryderyka? Zobaczcie, co dziś przygotowała dla nas Agnieszka Jastrzębska.

  Manager i PR manager. Czym różnią się te dwa stanowiska? Kto jest kim w polskim show biznesie i dlaczego gwiazdy mają po dwóch managerów? Ewa Wojciechowska skomentowała aferę managerską z Małgorzatą Herde. Dlaczego nagle wszystkie gwiazdy, którymi się opiekowała, przestały z nią współpracować?

  Kto doskonale wie, jak postępować z Andrzejem Piasecznym? Czy lubi rządzić ludźmi, z którymi współpracuje? Co robi Andrzej Piaseczny, kiedy zapomni tekstu? O której wstaje Piasek? Jak i gdzie spędzi święta? Dlaczego Piaseczny zaprasza wszystkich na sylwestra do Karkowa? Andrzej Piaseczny rusza w zimową trasę koncertową, a my z kamerą Dzień Dobry TVN podpatrywaliśmy Jego przygotowania.

  Była menedżerką, która doradzała artystom, jak zrobić karierę, teraz zajmuje się modą i doradza Polkom w programie telewizyjnym. Co to znaczy, że "moda zaczyna się pod ubraniem"? Czym dla Mai Sablewskiej jest moda? Maja Sablewska opowiedziała w Dzień Dobry TVN o problemach z akceptacją swojego ciała, o bulimii i o kompleksach Polek.

  Kto stoi za spektakularną karierą Roberta Lewandowskiego? Niektórzy twierdzą, że to żona Anna. Okazuje się, że tych, którzy opiekują się karierą Roberta jest więcej. Goścmi Dzień Dobry TVN byli menedżerowie Roberta Lewanowskiego: Cezary Kucharski i Mariusz Siewierski.

  Tam wózki dziecięce to "kinderwagen", optyk to "optiker", ale najważniesze słowo to "friseur". Osinów Dolny to fryzjerskie, przygraniczne Eldorado. Co piąty mieszkaniec Osinowa Dolnego ma salon fryzjerski. Reporter Dzień Dobry TVN Filip Chajzer postanowił sprawić sobie fryzurę. Jakie fryzury preferują nasi zachodni sąsiedzi? Jakie produkty jeszcze kupują w Polsce?

  Dziś kolejny odcinek cyklu "Licencja na sukces." Tomik Grewiński pod swoimi skrzydłami ma utalentowanych artystów: Kayę, Kasię Nosowską, Monikę Brodkę, Marysię Peszek, Zakopower, Smolika. Zobaczcie, jak wygląda jego dzień powszedni.

  Pod swoimi skrzydłami miała między innymi Dodę i Edytę Górniak. Maja Sablewska porzuciła pracę managerki gwiazd i zapowiedziała, że nie będzie już nigdy współpracować z ludźmi z show - biznesu. W studiu Dzień Dobry TVN zdradziła, czemu nie chce już współpracować z gwiazdami, dlaczego będzie pisać książki i komu będzie teraz pomagać?

  Miłosnego rozedrgania nie ma już pomiędzy managerem Dody a artystką. Co wydarzyło się między Dodą a Jakubem Majochem, jej byłym managerem? Dlaczego zaatakował ją w mediach? Czy takie zachowanie to brak profesjonalizmu i etyki zawodowej? Czego gwiazdy oczekują od swoich managerów? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli: Dariusz Gamba, który zajmuje się interesami zespołu Feel i Natalii Lesz, managerem jest od 21 lat, oraz Jakub Majoch, były manager Doroty Rabczewskiej, który zerwał z nią współpracę. Dlaczego?!

  Agnieszka Jastrzębska rozmawiała z Dodą na temat jej nowej managerki. Ponoć mama Dody zadzwoniła do Mai Sablewskiej z prośbą, by ta ratowała karierę córki. Czy to prawda? Agnieszka zapytała o to także Maję Sablewską. Poznaj nowego narzeczonego Dody!