Mamma Mia

  Mamma Mia

  Grecja to popularny punkt na mapie wakacyjnych podróży, nie bez powodu tak często wybierany przez polskich turystów. Największym zainteresowaniem w tym rejonie cieszą się bez wątpienia malownicze wyspy, słynące z piaszczystych plaż i wyjątkowej architektury. Tymczasem kontynentalna część pradawnej Hellady może być równie atrakcyjna dla odwiedzających ją urlopowiczów, przekonał się o tym Michał Cessanis.

  Wyspa Skiathos w Grecji może się poszczycić ponad sześćdziesięcioma malowniczymi plażami, drzewami piniowymi bujnie porastającymi teren i doskonale przygotowaną bazą hotelowo-gastronomiczną. W rajskim otoczeniu można odpoczywać, nurkować czy popłynąć w rejs. Wspaniałe plenery Skiathos zostały nawet wykorzystane w filmie "Mamma Mia".

  Widzowie czekali na to 10 lat. Hitowy musical "Mamma Mia" oparty na przebojach szwedzkiego zespołu Abba wreszcicie doczekał się kontynuacji. Jak współpracowało się aktorom po tylu latach przerwy? Czy na planie nucili piosenki Abby? Z Amandą Seyfried i Lily James rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry Wakacje Anna Wendzikowska.

  Dla angielskiej piosenkarki Jessie Ware rok 2014 był wyjątkowo ważny. Wtedy właśnie wyszła za mąż za kolegę z dzieciństwa - Sama Burrowsa. Dlaczego ślub odbył się w Grecji? Całą rozmowę z piosenkarką zobaczycie w niedzielę w Dzień Dobry TVN.

  W ten weekend w Dzień Dobry TVN zachwyci Was blask gwiazd. Kultowi aktorzy: Stellan Skarsgard z filmu Mamma Mia i Wentworth Miller z Prison Break, a także Lodovica - idolka młodzieży w Polsce prosto z serialu Violetta. Bądźcie z nami o 8.30. Program poprowadzą Magda Mołek i Marcin Meller.

  Stellan Skarsgard - hollywoodzki aktor o szwedzkim rodowodzie. Wystąpił w takich filmach, jak: Mamma Mia!, Dziewczyna z tatuażem, czy Anioły i Demony. W Kopciuszku wciela się w czarny charakter. Czy czuje, że jego postać to jednym głos rozsądku w tej bajkowej opowieści? Kto nazwał syna na jego cześć? Czy według siebie jest doceniany w życiu zawodowym? Czy chciałby, aby jego dzieci szły za głosem serca, czy były bardziej racjonalne? Czy dobrze czuje się we własnym ciele? Z aktorem rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Ania Wendzikowska. Specjalnie dla Was wersja exclusive.