Maluj się kto może!

  Maluj się kto może!

  W kolejnej odsłonie cyklu "Maluj się kto może" Marta Gąska podpowiedziała, jak ukryć cienie pod oczami. Okazuje się, że podstawowym błędem kobiet jest tuszowanie cieni zbyt jasnym korektorem. Jak dobrać odpowiedni odcień korektora? I jaką techniką aplikować kosmetyk?

  Wiele dojrzałych kobiet, chcących za wszelką cenę zamaskować niedoskonałości cery, które pojawiają z wiekiem, popełnia poważne błędy makijażowe. W ich efekcie twarze wyglądają na bardziej zmęczone, a zmarszczki są bardziej widoczne. Jakimi zatem kosmetykami powinny pielęgnować skórę panie po 40. roku życia i na co muszą zwracać uwagę w trakcie wykonywania makijażu? O tym w Dzień Dobry TVN mówiła makijażysta i prowadząca cykl "Maluj się kto może" Marta Gąska.

  W kolejnej odsłonie cyklu "Maluj się kto może" Marta Gąska podpowiedziała, jak konturować okrągłą twarz. Od makijażystki dowiedzieliśmy się, że są dwa rodzaje konturowania, na mokro i na sucho. Które jest łatwiejsze? Od czego najlepiej zacząć?

  Malowanie oczu cieniami jest dla niektórych pań dość kłopotliwe. Należy do nich Paulina Grycuk. Zasady nakładania cieni pokazała jej w Dzień Dobry TVN prowadząca cykl "Maluj się kto może" makijażystka Marta Gąska. W którym miejscu na powiece należy zacząć rozprowadzanie cieni? Jakimi pędzlami należy nakładać cienie?

  W nowym sezonie Dzień Dobry TVN kontynuujemy cykl z Martą Gąską "Maluj się kto może!" W dzisiejszym wejściu Marta podpowiedziała, jak zacząć przygodę z makijażem. okazuje się, że im mniej używamy kosmetyków, tym lepiej. Zobacz, jakich produktów nie powinno zabraknąć w kobiecej kosmetyczce.

  Jak zadbać o skórę latem? Jaki makijaż wybrać, by przetrwał upały i nie obciążał skóry? - bardzo ważne, by ten makijaż zacząć od nałożenia kremu z filtrem, a następnie wybrać taki podkład, który nie obciąży kremu skóry - wyjaśnia wizażystka Marta Gąska. Zobaczcie kolejny odcinek cyklu "Maluj się kto może". Dlaczego makijaż na lato nie powinien być matowy? Po jakie kosmetyki należy sięgać latem?

  Z problemem opadających powiek i opadających kącików zmaga się wiele kobiet. Jak make-upem skorygować kształt oka? O tym w Dzień Dobry TVN prowadząca cykl "Maluj się kto może!" makijażystka Marta Gąska.

  W kolejnej odsłonie "Maluj się kto może" wizażystka Marta Gąska podpowiada, jak zrobić usta ombre. Cieniowanie i przenikanie się kolorów to jeden z najgorętszych trendów w makijażu ostatnich lat. Marta udowadnia, że technika ta wcale nie jest trudna. Od czego zacząć? I jakich kosmetyków używać?

  Dziś w cyklu "Maluj się kto może" makijażysta Marta Gąska pokazał jak uzyskać efekt make up "no make up". Zobaczcie!

  W kolejnej odsłonie cyklu "Maluj się kto może!" Marta Gąska podpowiedziała, jak jak prawidłowo malować głęboko osadzone oczy. Ten problem dotyczy wielu kobiet. Głęboko osadzone oczy charakteryzują się tym, że ruchoma powieka jest znacznie mniej widoczna. Z jakiego makijażu powinnyśmy wówczas zrezygnować? Jak optycznie powiększyć głęboko osadzone oczy?

  Ślub to wyjątkowy dzień w życiu każdej kobiety. Tego dnia panna młoda powinna być najpiękniejszą wersją samej siebie. Marta Gąska zdradziła, że dopierając makijaż ślubny należy kierować się typem urody i charakterem sukni. Makijażystka podzieliła się z nami również swoimi trikami, co zrobić, by makijaż trzymał się jak najdłużej.

  Kobiety, które nie mogą się pochwalić długimi i gęstymi rzęsami, ratują się tymi sztucznymi. Które wybrać? Jak je prawidłowo przykleić? Radzi wizażystka Marta Gąska. Zobaczcie kolejny odcinek cyklu "Maluj się kto może!".

  W kolejnym odcinku cyklu "Maluj się kto może!" makijażystka Marta Gąska radzi paniom, które mają trądzik, jak zrobić makijaż kryjący niedoskonałości cery. Jakich kosmetyków unikać, gdy ma się cerę trądzikową?

  Od ponad trzydziestu lat smoky eyes jest w modzie. Na czym polega ta technika? W kolejnym odcinku cyklu "Maluj się kto może" wizażystka Marta Gąska radzi, jak prawidłowo zrobić smoky eyes. Skorzystajcie z jej rad i zobaczcie, jak to robi.

  W kolejnej odsłonie cyklu "Maluj się kto może" wizażystka Marta Gąska podpowiada, jak prawidłowo konturować twarz. Przy użyciu odpowiednich kosmetyków możemy wysmuklić nos, podkreślić kości policzkowe czy zlikwidować podwójny podbródek. Jak to zrobić? Marta podzieliła się z nami swoimi dwoma sposobami - na mokro i na sucho. Od czego zacząć?

  W kolejnym odcinku cyklu "Maluj się kto może!" makijażystka Marta Gąska doradza, jak dobrać odpowiedni korektor i jak go prawidłowo nakładać na skórę. Czym różni się korektor do zakrywania cieni pod oczami i korektor do maskowania krostek na twarzy?

  Nie każda kobieta potrafi malować się cieniami do powiek. Jak zatem i czym je nakładać? Jak przygotować powiekę do aplikacji cieni? O tym mówiła prowadząca cykl "Maluj się kto może!" makijażystka Marta Gąska.

  W kolejnej odsłonie cyklu "Maluj się kto może" Marta Gąską podpowiada, w jakie i w ile pędzli powinnyśmy zainwestować. Dlaczego nie wolno używać tego samego pędzla do podkładu i do różu? I jak dbać o pędzle?

  Usta mogą być najpiękniejszym akcentem Twojego makijażu, jeśli tylko wybierzesz idealny kolor pomadki. Ważne, by przed malowaniem ust odpowiednio je przygotować. Jak? Swoimi sposobami podzieliła się z nami makijażystka Marta Gąska, która podpowiedziała również, jak dobrać odpowiedni odcień pomadki. Marta w swoim cyklu "Maluj się kto może" zdradziła również sztuczki, jak optycznie powiększyć lub pomniejszyć usta.

  W cyklu "Maluj się kto może" Marta Gąska dzieli się z nami swoimi makijażowymi trikami. Dziś makijażystka podpowiada, jak odpowiednio dobrać podkład, który jest podstawą każdego makijażu. Od czego zacząć? Czym kierować się w wyborze kosmetyku? Czym nakładać podkład? Rozsmarowywać go na twarzy czy wklepywać? Skorzystajcie z jej rad!